Rukka Mission postroj zelený S

Ilustračné foto.
Polstrovaný postroj Rukka Mission ponúka maximálnu pohodlnosť a ľahké nadávanie v jednom. Vďaka odolnej rukoväte, budete mať psa neustále pod kontrolou.
0%
Kód: 243980
Celková cena vrátane DPH:
36,40
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Široká polstrovaná hrudná časť postroja je veľmi pohodlná a rozdeľuje tlak rovnomerne na hrudník psa. Širšia hrudná časť zaisťuje, že postroj zostane na svojom mieste aj pri aktivitách vyššej intenzity.

Postroj Mission má nastaviteľný obvod okolo krku a hrudník. Nastavenie umožňuje upraviť postroj presne podľa potrieb vášho psa tak, aby mu skvele sedel. Vďaka dvom prackám so zámočkom proti rozopnutiu sa postroj rýchlo a ľahko nasadzuje.

Na zadnej strane postroja Mission je rukoväť pre lepšiu kontrolu psa v náročných situáciách. Pohodlný a odolný postroj je vďaka nastaviteľnosti vhodný aj pre šteňatá. Postroj Mission môžete využiť aj ako postroj na upútanie psa v aute. Rukoväťou sandno prevlečiete autopás alebo pripnite psa na Rukka Car Isofix Belt bezpečnostný autopás.

Postroj, ktorý je možné prať v práčke, má reflexné detaily. Pri nočnom venčení bude váš pes v bezpečí, reflexné prvky sa nachádzajú po celom povrchu, celý postroj je taktiež prešitý reflexnou niťou.

Výhody postroja RUKKA MISSION:

- veľmi odolný - pohodlný vďaka polstrovaniu - nastaviteľná veľkosť krku a hrudníka - reflexné prvky - pracky s bezpečnostnými poistkami - odolná rukoväť - široká hrudná časť na rozloženie váhy - vhodný pre psov s vyššou aktivitou - jednoduché nasadenie - moderný vzhľad - ľahká údržba - skvelý do autá ako bezpečnostný postroj

Veľkosti: obvod hrudníka / šírka popruhu:

S - 50-60cm / 2cm M - 60-75cm / 2cm L - 70-80cm / 2cm XL - 80-100cm / 2cm

Materiál: 60% polyester, 30% polyamid, 10% neoprén

Údržba: Možno prať v práčke. Odporúčame nevkladať do sušičky a nepoužívať žiadne chemické čističe a bielidlá.

Výrobca: Rukka Dovozca a distribútor pre SR: Rebel Dog Posledná aktualizácia: 2022/05

Parametre produktu Rukka Mission postroj zelený S
Základní vlastnosti
Výrobca Rukka
Postroje pro psy
Farba zelená
Materiál Nylónové
Šírka od 1,7 - 2,5cm