Doprava/Poštovné

Dodacia lehota

Objednávku vybavujeme do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade, ak objednaný tovar nebude na sklade alebo ho nebude možné expedovať do 7 dní, oznámi predávajúci predpokladaný termín dodania alebo ponúkne iný porovnateľný výrobok. V tom prípade si však vyžiada odsúhlasenie kupujúceho.

Dodanie

Tovar dodá zásielková spoločnosť nasledujúci pracovný deň po dni podania.

Doprava akvárií a terárií sa rieši individuálne.

Zásielka s tovarom obsahuje vždy daňový doklad a návod na použitie výrobku.

Inštalácia tovaru ani montáž nie sú súčasťou kúpnej zmluvy.

Prevzatie tovaru

Zákazník je povinný skontrolovať si tovar hneď pri jeho prevzatí. Ak je zistené mechanické poškodenie obalu výrobku, je zákazník v prítomnosti dopravcu povinný skontrolovať stav tovaru, a v prípade poškodenia vyhotoviť záznam o poškodení zásielky a nechať si túto skutočnosť potvrdiť dopravcom. Na základe vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnutá primeraná zľava alebo dodaný nový výrobok. Zákazník má tiež právo od zmluvy odstúpiť. Na neskoršie reklamácie spôsobené vinou dopravy potom nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.

Cena poštovného a balného

Objednaný tovar posielame prepravnou službou DPD.

Zásielková spoločnosť DPD

Prepravná spoločnosť DPD doručuje tovar obvykle nasledujúci pracovný deň (do 24 hodín po celej SR). Tovar vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky.

Tovar je doručovaný v pracovné dni 9:00-18:00, presný výber hodiny dodania nie je, bohužiaľ, možný.

Dopravné DPD 4,19 € s DPH (pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)
Dopravné DPD pri nákupe od 45 € ZADARMO (pri váhe zásielky do 30 kg a nevzťahuje sa na výrobky zo skla.)

Dobírečné nie je účtované. Maximálna možná hmotnosť zásielky je 30 kg. V prípade, že zásielka bude mať vyššiu hmotnosť, budete informovaní o možnostiach iného riešenia.

Balík na adresu

Balík bude doručený na Vami stanovenú adresu. O doručovaní vás bude prepravná spoločnosť informovať sms-kou alebo e-mailom v deň dodávania.

Doprava ZADARMO

Pre výrobky označené „Doprava zadarmo“ je dopravné (DPD) zadarmo.