Royal Canin Mini Adult 8 kg

Zľava
23%
Zľava
Akcia Akcia
Ilustračné foto.
ROYAL CANIN Mini Adult granule pre dospelých psov malých plemien.
98%
Kód: 112848
Cena s DPH po zľave:
41,15
Pôvodná cena:
53,44 €
Množstvo:
Dostupnosť: skladem
Odporúčame

Malé plemená psov zaujali srdcia mnohých milovníkov psov. Ich živosť, kúzlo a nekonečná energia sú naozaj roztomilé. Dobre sa prispôsobujú sedavému životnému štýlu, a to aj v mestskom prostredí, pokiaľ dostávajú pravidelnú dávku cvičenia. Teraz, keď vaše malé plemeno dosiahlo dospelosť, je nevyhnutné, aby malo stravu prispôsobenú veľkosti, ktorá poskytuje živiny, ktoré potrebujú na podporu optimálneho zdravia v tejto fáze života.

ROYAL CANIN ® Mini Adult je nutrične kompletná a vyvážená receptúra špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala konkrétnym potrebám vášho malého psa a podporovala ho po celú dobu jeho dospelosti. Táto strava je určená pre malých psov, ktorí vážia do 10 kg a sú staršie ako 10 mesiacov. Malé psy majú pozoruhodnú energiu a potrebujú diétu, ktorá vyhovuje ich temperamentnej povahe a aktívnemu životnému štýlu, a zároveň pomáha udržiavať dobré zdravie kostí. Vďaka starostlivo prispôsobenému obsahu kalórií táto granula spĺňa potreby vášho psa s vysokou energiou a zároveň mu pomáha udržiavať zdravú váhu. Obsahuje aj rovnováhu živín, ktorá pomáha udržiavať silné a zdravé kosti. Aby váš milovaný spoločník zostal aktívny, zdravý a plný života, obsahuje tento vzorec obohacujúci zmes vitamínov a vysoko stráviteľných živín, ktoré pomáhajú podporovať maximálnu absorpciu a udržiavať optimálnu podporu zdravia. Menšie psy môžu byť ohľadom svojho jedla celkom špecifickí. Nielen, že toto jedlo obsahuje výber exkluzívnych vôní, ktoré stimulujú ich chuť do jedla, ale je tiež prispôsobené ich miniatúrnym čeľustiam. To pomáha malým psom, dokonca aj tým najvyberavejším jedákom, získať základné živiny, ktoré potrebujú.

ROYAL CANIN ® Mini Adult je k dispozícii aj v dvoch textúrach vlhkého jedla: paštéta a kúsky v omáčke. Miešanie suchého a vlhkého krmiva prináša do stravy vášho psa rozmanitosť, vďaka čomu je jeho jedlo zaujímavejšie a pútavejšie. Suché granule vytvárajú mechanický kefovací efekt, ktorý pomáha udržovať zdravie zubov, zatiaľ čo obsah vlhkosti vo vlhkom krmive pomáha udržovať vášho psa hydratovaného a udržovať jeho zdravie moču. Všetky produkty ROYAL CANIN® prechádzajú rozsiahlym procesom kontroly kvality, aby boli zaručené vysoko kvalitné potraviny. Náš tím vedcov vytvára receptúry prispôsobené špecifickým nutričným potrebám vášho psa s využitím vysoko kvalitných živín a udržateľnosťou.

ZLOŽENIE: pšeničná múčka, dehydratované hydinové proteíny, kukuričná múčka, živočíšne tuky, hydrolyzované živočíšne proteíny, dehydratované hovädzie a bravčové , minerálne látky, cukrovarské rezne, sójový olej, kvasničné výrobky, fruktooligosacharidy, rybí tuk, olej z rias Schizochytrium sp.

DOPLNKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 15800 oi, Vitamín D3: 1000 oi, Železo (3b103): 36 mg, Jód (3b20 3,6 mg, Meď (3b405, 3b406): 11 mg, Mangán (3b502, 3b504): 47 mg, Zinok (3b603, 3b605, 3b606): 131 mg, Selén (3b801, 3b801, 3b801) ,09 mg - Konzervanty - Antioxidanty.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Proteín: 27,0 % - Hrubá vláknina: 1,7 % - Obsah tuku: 16,0 % - Hrubý popol: 6,8 % - Metabolizovateľná energia: 3890 kcal/kg.

DÁVKOVANIE: viď tabuľka. Výrobný kód, registračné číslo a dátum minimálnej trvanlivosti sú uvedené na obale. Skladujte v chlade a suchu.

Parametre produktu Royal Canin Mini Adult 8 kg
Psi - hmotnost balení
Hmotnosť balenia 3 – 11,5 kg
Základní vlastnosti
Výrobca Royal Canin
Psi - granule
Věk psa Adult
Aktivita psa Běžná
Velikost psa Malá plemena

Recenzie zákazníkov

Celkom recenzií: 29
Oveřený zákazník
100%

Oveřený zákazník
100%

Oveřený zákazník
100%

Oveřený zákazník
100%

náš pejsek ty granule prostě miluje

nic

Oveřený zákazník
100%