Royal Canin Kitten British Shorthair 2 kg

Royal Canin British Shorthair Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre britské krátkosrsté mačiatka do 12 mesiacov. Aby mačiatko britskej krátkosrstej mačky vyrástlo do silnej krásavice, potrebuje v strave špeciálne upravený obsah bielkovín a vyvážený pomer minerálov a vitamínov. Krmivo British Shorthair Kitten obsahuje LIP, čo sú bielkoviny so stráviteľnosťou viac ako 90%. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britské mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Tvar granule „Moonstone 7“ podporí vývoj zdravo zaoblenej a silnej čeľuste.
0%
Kód: 150612
Celková cena vrátane DPH:
33,67
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Rast svalov a kostí

Britská mačka je obzvlášť obdivovaná pre svoje silné kosti a svaly. British Shorthair Kitten pomáha podporovať zdravý rast vďaka upravenému obsahu bielkovín a vyváženému príjmu minerálov a vitamínov. Zloženie je obohatené o L-karnitín.

Zdravé trávenie

V období rastu je tráviaci systém mačiatka neúplne vyvinutý. Krmivo BRITISH Shorthair KITTEN pomáha podporovať rovnováhu črevnej flóry a udržiavať optimálnu zažívanie vďaka prebiotikum a vysoko stráviteľným proteínom (LIP *).

Podpora prirodzenej obranyschopnosti

Rast je kľúčovou fázou života mačiatka: je to čas veľkých zmien, objavov a nových stretnutí. Exkluzívny komplex antioxidantov (vitamíny E a C, luteín a taurín) a probiotík obsiahnutých v krmive BRITISH Shorthair KITTEN podporuje prirodzenú obranyschopnosť, ktorá je v tomto období obzvlášť zraniteľná.

ŠPECIÁLNE PRE čeľusť BRITSKÉ krátkosrsté mačky

"Moonstone 7" je granule špeciálne navrhnutá tak, aby bolo jednoduché ju uchopiť a hrýzť.

Zloženie obsahujúce psyllium a L-karnitín

Zloženie obsahujúce psyllium a L-karnitín

Zloženie

ZLOŽENIE: dehydrovaný hydinový proteín, ryža, izolát rastlinného proteínu *, živočíšne tuky, kukurica, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne proteíny, rastlinná vláknina, minerály, čakanková drť, minerály, repná drť, rybí tuk, sójový olej, kvasnice, stonky a semená psyllia (0,5%), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj manooligosacharidů), olej z boráku lekárskeho, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzovaná kôrovce (zdroj glukozamínu), hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu) , hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu). DOPLNKOVÉ LÁTKY (na kg): Výživné doplnkové látky: Vitamín A: 28900 MJ, Vitamín D3: 800 MJ, E1 (železo): 38 mg, E2 (jód): 3,9 mg, E4 (meď): 7 mg, E5 (mangán): 50 mg, E6 (zinok): 150 mg, E8 (selén): 0,07 mg - Konzervačné látky - Antioxidanty. ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Proteíny: 38% - Tuky: 20% - Popol: 7% - Vláknina: 2,2%

  • L.I.P.: proteiny vybrané pro svou vysokou vstřebatelnost.
Parametre produktu Royal Canin Kitten British Shorthair 2 kg
Kočky - granule
Hmotnosť balenia 2 - 9,9 kg
Plemeno kočky British Shorthair
Věk kočky Kitten
Kočky - určení Standardní
Základní vlastnosti
Výrobca Royal Canin