Optimin E exoti 500ml

Ilustračné foto.
Optimin E exoti 500ml
0%
Kód: 122927
Celková cena vrátane DPH:
5,53
Množstvo:
Dostupnosť: do 48 hodin

OPTIMIN je výborným doplnkom výživy zvierat v zajatí, ktoré nemôžu využiť prirodzený výber potravy podľa aktuálnych potrieb ich organizmu, ktoré sa navyše menia napr. s vekom, požiadavkou na vysokú úžitkovosť a pod. Veľakrát preto dochádza k oslabeniu obranyschopnosti imunitného systému týchto zvierat, ktoré sú potom veľmi náchylné k rôznym ochoreniam. Narušením rovnováhy minerálnych látok v organizme tiež dochádza k problémom s úžitkovosťou, vitalitou a pod.

OPTIMIN obsahuje špecifický komplex minerálnych a ďalších látok zohľadňujúci individuálne potreby kategórie zvierat, pre ktorú je určený. Minerálne látky sú vo forme, ktorá zaistí maximálnu účinnosť každého prvku tak, aby došlo k vyrovnaniu hladiny jednotlivých prvkov v organizme. Optimálna hladina všetkých prvkov v organizme je okrem iného úplne nevyhnutným predpokladom pre vysokú obranyschopnosť a odolnosť organizmu napr. proti infekčným a vírusovým chorobám. U úžitkových zvierat sú potom tiež eliminované negatívne dôsledky poklesu úžitkovosti z dôvodu zníženej hladiny makro a mikro prvkov v organizme.

Vysoká účinnosť OPTIMINU je umocnená ako látkami prírodného charakteru, tak najmä špecifickým pomerom elektrolytov, ktorý je (obdobne ako obsah jednotlivých prvkov) tiež optimalizovaný pre konkrétnu kategóriu zvierat. Vďaka nim sa zrýchľuje prechod účinných látok cez bunkovú membránu do vnútra bunky.

OPTIMIN je z vyššie uvedených dôvodov výrazne účinnejší ako sú štandardné tekuté minerálne doplnky výživy zvierat (ktoré však sú už zo svojej podstaty až o 80% účinnejšie v porovnaní s pevnou formou minerálnych doplnkov).

Zloženie:

minerálne látky

elektrolyty

prírodné látky

upravená pitná voda

Kŕmny návod:

podáva sa v množstve 10 ml na 1 liter napájacej vody po celý rok.

Prípravok je možné kombinovať a súčasne podávať s akýmkoľvek výrobkom značky BENEFEED® pre konkrétnu kategóriu zvierat. Zoznam týchto výrobkov nájdete nižšie na tejto stránke, je tu však uvedené iba jedno balenie každého výrobku. Ďalšie balenie nájdete v príslušnej kategórii produktov.

Skladovanie:

Skladovať v suchom a temnom prostredí v pôvodných uzavretých obaloch. Po otvorení postupne spotrebujte, výrobok už dlhodobo neskladujte. Mikroskopické pevné čiastočky a mierny sediment je daný obsahom prírodných látok a nie je na závadu výrobku.

Parametre produktu Optimin E exoti 500ml
Základní vlastnosti
Výrobca Aquamid