Nutri Mix pre ošípané a prasiatka 20kg

Ilustračné foto.
Minerálne krmivo s vitamínmi pre ošípané, prasiatka.
0%
Kód: 122218
Celková cena vrátane DPH:
35,84
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Vitamino-minerálna zmes NUTRI MIX je určená pre drobnochovateľov a malochovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky prasiatok a ošípaných, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie domáce krmivá. Obsahuje biologicky účinné látky - vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny. Táto zmes umožňuje chovateľom dokompletovať neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň a zaistiť tak vyššie prírastky hmotnosti, zlepšenie príjmu a využiteľnosti krmiva, udržanie dobrého zdravotného stavu ošípaných a obmedzenie výskytu porúch pohybového aparátu.

Zloženie:

Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E, Vitamín B2, Vitamín B12, Niacinamid, Cholín chlorid, L-threonín, L-lyzín, Vápnik, Fosfor, Sodík, Železo, Meď, Zinok, Kobalt, Mangán, Jód, Selén.

Aplikácia:

NUTRI MIX podávame denne, rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku odchovu a výkrmu je vhodné používať dolnú hranicu odporúčaného dávkovania a postupne zvyšovať podľa veku prasiatok alebo rastúcej hmotnosti ošípaných.

Dávkovanie:

Prasiatka od 8 do 20 kg ž.hm. 30 - 60 g / ks / deň (1 - 2 polievkové lyžice), ošípané od 20 do 100 kg ž.hm. 60 - 120 g / ks / deň (3 - 4 polievkové lyžice), ošípané nad 100 kg ž.hm. 120 g / ks / deň 4 polievkové lyžice.

Parametre produktu Nutri Mix pre ošípané a prasiatka 20kg
Základní vlastnosti
Výrobca Trouw Nutrition Biofaktory