Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Podložka DOG FANTASY BIG SIZE 50ks18,65EUR
Podložka DOG FANTASY 50ks16,29EUR
PROFIZOO Pamlskovník čierny5,09EUR
Podložka Puppy Field Sanitary 90x60cm 25ks13,68EUR
Ivasan spray 500ml10,92EUR
Nalezené podkategorie:
Starostlivosť o oči, uši, zuby, labky (12)

Potreby pre psov

1
Ilustrační obrázek VET'S BEST Čistiaca utierka na oči pre psov, 100ks

VET'S BEST Čistiaca utierka na oči pre psov, 100ks

100ks utierok na čistenie očí Vet's Best čistiace utierky na oči pre psov sú účinné a jemné pri odstraňovaní nečistôt a slzných škvŕn. Niektoré plemená sú náchylnejšie na slzotvorné škvrny a očné výtoky. To je často zreteľnejšie u psov s bielou srsťou, ale pri pravidelnom používaní čistiacich utierok Vet's Best to možné zredukovať. Bezpečné a ľahko použiteľné utierky obsahujú upokojujúce Aloe Vera.
6,19EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek VET'S BEST Čistiaca utierka na uši pre psov, 50ks

VET'S BEST Čistiaca utierka na uši pre psov, 50ks

50ks náprstky na čistenie uší Vet's Best čistiace utierky na uši pre psov sú bezpečné a ľahko sa používajú. Psie uši sú citlivé a musia sa starostlivo čistiť. Pravidelné používanie Vet's Best náprstky na čistenie pomôže zlepšiť hygienu uší vášho psa odstránením ušného mazu a nečistôt. Tento prírodný výrobok obsahuje upokojujúce Aloe Vera a je špeciálne navrhnutý tak, aby umožnil majiteľovi psíka jednoduchým otrením vyčistiť uši domáceho maznáčika.
6,19EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek VET'S BEST Dentálna dychový osviežovač, 500ml

VET'S BEST Dentálna dychový osviežovač, 500ml

500ml balenie dentálneho dychového osviežovače Vet 's Best dentálnej dychový osviežovač pre psov je prírodná prísada do vody, ktorá osviežuje dych vášho psa. Obsahuje prírodné antibakteriálne zložky i mätový olej a klinčekový olej. Stačí pridať čajovú lyžičku do vody pre vášho domáceho maznáčika, aby ste potlačili zdroje nepríjemného dychu.
9,35EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek VET'S BEST Sada na čistenie zubov pre psov

VET'S BEST Sada na čistenie zubov pre psov

dentálny gél + kefka pre psov Sada na čistenie zubov pre psov Vet Best poskytuje najlepšie zubnú starostlivosť pre vášho domáceho maznáčika. Dentálny gél Vet Best je určený pre jemné čistenie zubného plaku a zubného kameňa pre osvieženie dychu psa. Súčasťou balenia je aj zubná kefka s tromi hlavami, ktoré sa pohodlne prispôsobia tvaru každého zuba a tým efektívne vyčistí celý chrup vášho psíka.
11,40EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek VET'S BEST Dentálna gél pre psov

VET'S BEST Dentálna gél pre psov

100g balenie dentálneho gélu pre psov Vet's Best dentálny gél pre psov je prirodzenou cestou k lepšej starostlivosti o ústnu dutinu, v boji proti zubnému kameňu a povlaku. Pomáha podporovať zdravé ďasná, zuby a osviežuje dych vášho psa. Môže tiež pomôcť vybieliť a rozjasniť úsmev vášho psa. Zubná pasta pre psov používa prírodné zložky (neemový olej, extrakt z grapefruitových semien, aloe a enzýmy), ktoré poskytujú antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti na boj so zapáchajúcim dychom a vyčistí zuby.
9,35EUR
Kúpiť
1

Sú to drobnosti, ktoré nám život s psíkom robia ešte krajší a zábavnejšie. Praktické zásobníky na igelitové sáčky budete mať vždy pri sebe, keď sa vášmu chlpáči zachce na „veľkú“. Podložka Puppy trainer naučí poriadku milovnosti aj to nejpočůranější šteňa. Psie zubná kefka a pasta na zuby zaistí svieži dych a čisté zuby. Prikrývky a siete do auta pre bezpečné cestovanie a špeciálne píšťalky pre efektívny výcvik psa.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.