Ivasan spray 500ml

Ilustračné foto.
Sprej na dezinfekciu umývateľných plôch.
0%
Kód: 120991
Celková cena vrátane DPH:
12,62
Množstvo:
Dostupnosť: do 48 hodin

Koncentrovaný kvapalný dezinfekčný prostriedok slúžiaci na dezinfekciu všetkých umývateľných plôch, povrchov a lekárskeho vybavenia vo veterinárnych ambulanciách, veterinárnych hospitalizačných zariadeniach a verejných priestoroch, v ktorých predchádza vzniku nákaz vyvolaných vírusmi, baktériami a plesňami a bráni ich šíreniu.

Je vhodný na dezinfekciu všetkých chovateľských potrieb (pinzety na kliešte, kefy, podložky pod misky,..), prepraviek, boxov, plástových pelechov, terárií, toaliet a pôrodných boxov. Prípravok má charakteristický dlhotrvajúci antibakteriálny (G+ a G- baktérie, baktérie tuberkulózy), antivírusový a protiplesňový účinok. Doposiaľ nebola zaznamenaná existencia rezistentných zárodkov.

Návod na použitie a dávkovanie:

Aplikácia je možná nanášaním kefou, mopom alebo handrou, prístrojom tvoriacim hmlu, nástrekom, umytím alebo ponorením. Prípravok je možné použiť nielen pri ručnej, ale aj pri strojovej dezinfekcii (WAP). Priestory po aplikácii nie je nutné vetrať. Roztok získate zriedením 30 - 50 ml koncentrátu v 1 litri vody.

Pre viac informácií si prečítajte pribalené informácie.

Parametre produktu Ivasan spray 500ml
Základní vlastnosti
Výrobca Bioveta