Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Alavis Triple Blend Extra silný 700g45,74EUR
Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml56,11EUR
Geloren HA - višňový 1350g65,09EUR
Alavis MSM pre kone 600g27,60EUR
Alavis Duoflex pre kone plv 387g31,40EUR

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Doprava zadarmo
Cena:56,11EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml

Po chirurgických ortopedických zákrokoch - zrýchlenie a uľahčenie hojenia, pri osteoartritídach, u koní s vývojovým ochorením kĺbov, u koní so zníženou pohyblivosťou (napr. Pri bolestivosti pohybového systému) a zlou jazdiťeľnosť - zníženie bolestivosti

** Charakteristika:

** APTUS Equine APTO-FLEX VET 1000ml je pětisložkové chondroprotektívum s kyselinou hyalurónovou a antioxidanty pre kone. Obsahuje kys. Hyaluronovú, MSM, kolagén, glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a antioxidanty.

** Preventívne podávanie:

** Pred a po závodnej sezóne, počas intenzívnej telesnej záťaže (u športujúcich koní, počas tréningu, pri pretekoch), u všetkých koní pre udržanie dobrej funkcie pohybového systému - výživa, ochrana a regenerácia chrupaviek a väzov v kĺboch, zlepšenie pohyblivosti, prevencia artritídy .

** Terapeutické podávanie:

** Po chirurgických ortopedických zákrokoch - zrýchlenie a uľahčenie hojenia, pri osteoartritídach, u koní s vývojovým ochorením kĺbov, u koní so zníženou pohyblivosťou (napr. Pri bolestivosti pohybového systému) a zlou jazdiťeľnosť - zníženie bolestivosti pri pohybe, po úrazoch a zraneniach pohybového systému - uľahčenie pohyblivosti kĺbov, spomalenie progresu artrózy.

** Odporúčané dávkovanie:

** Váha koňa do 250 kg: 15 ml 1x denne. Váha kone nad 250 kg: 30 ml 1x denne.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.