Geloren HA višňový 1350g

Doprava DPD zadarmo
Ilustračné foto.
Geloren HA je veterinárny dietetický prípravok s kyselinou hyalurónovou, ktorý je určený na starostlivosť o kĺby, väzy a šľachy u koní.
100%
Kód: 245087
Celková cena vrátane DPH:
45,25
Množstvo:
Dostupnosť: skladem

VETERINÁRNY PRÍPRAVOK PRE KONE

Geloren HA je vhodným doplnkom výživy koní pri väčšine typov kĺbových problémov, ale tiež môže prispievať k predĺženiu aktívneho života nielen u športových koní. Geloren HA má podporný vplyv na kĺby - napomáha pri zvýšenej záťaži, nadváhe, v starobe aj pri problémoch s pohybovým aparátom.

GELOREN JE VHODNÉ UŽÍVAŤ: Pri pohybových problémoch, pri nadmernej záťaži, pre zvýšenie možnosti bezbolestného pohybu aj v starobe.

PRÍPRAVOK NAPOMÁHA: Vyživovať a ochraňovať kĺby, väzy a šľachy, zlepšovať hybnosť a pružnosť kĺbov, spomaľovať poškodzovanie chrupaviek v kĺbe, na zvýšenie fyzického výkonu, na predĺženie aktívneho veku zvieraťa.

AKTÍVNE LÁTKY: Obsah v 7,5 g*: 933 mg želatíny, 143 mg chondroitín sulfátu, 30 mg kyseliny hyalurónovej. * 7,5 g = priemerná hmotnosť 1 želé.

Kyselina hyalurónová: Najdôležitejšia zložka kĺbovej tekutiny. Premazáva kĺby, tlmí nárazy a napomáha zlepšovať stav pri bolestiach a zápaloch kĺbov.

Chondroitín sulfát: Dôležitá súčasť kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny. Zaručuje pružnosť, pevnosť a odolnosť chrupavky.

Želatína: Látka bielkovinovej povahy v dobre stráviteľnej forme poskytujúca základné stavebné súčasti pre tvorbu kolagénu. Kolagén je dôležitý pre zdravé šľachy, väzy a chrupavky.

NÁVOD NA POUŽITIE: Geloren HA môžete ponúknuť zvieraťu priamo z ruky alebo želé nakrájať na menšie časti a zamiešať do krmiva. Prípravok kone väčšinou prijímajú ochotne vďaka sladkej chuti a višňovej aróme. Vhodné pre všetky typy koní

DÁVKOVANIE: Podľa váhy podávajte 2 až 6 želé denne. Najväčší účinok dosiahnete pri 90dennom nepretržitom užívaní. Kúru odporúčame zopakovať 3x ročne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Kôň <100 kg 2 želé denne, kôň <400 kg 4 želé denne, kôň ≥400 kg 6 želé denne.

ZLOŽENIE: Voda, cukor, glukózový sirup, želatína bravčová (12,5 %), chondroitín sulfát (1,9 %), sorban draselný, glycerín, kyselina hyalurónová (0,4 %), farbivo (oxid železa), zchutňujúca látka (višňová aróma), kyselina citrónová, povrchová úprava želé proti zlepovaniu (kokosový olej, repkový olej a karnaubský vosk).

UPOZORNENIE: Geloren spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na kartónovej krabici (EXP), číslo šarže je vyznačené na rovnakom mieste (BATCH). Uchovávajte v suchu a pri teplote 2–25 °C. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. Len pre zvieratá.

Číslo schválenia veterinárneho prípravku: 045-20/C

Želé v balení: 180 ± 2 ks

Čistá hmotnosť: 1350 g

PRE ZDRAVÉ KR , VÄZY A ŠĽACHY

6x 7,5 g* 5600 mg ŽELATINY

  • 7,5 g = priemerná hmotnosť 1 želé
Parametre produktu Geloren HA višňový 1350g
Léčiva
Určenie liečivá Na kĺby a väzy
Základní vlastnosti
Výrobca Geloren

Recenzie zákazníkov

Celkom recenzií: 6
Oveřený zákazník
100%

Pomáhá e je chutný.

Oveřený zákazník
100%

snad pomáhá a pomůže

Oveřený zákazník
100%

Pejskovi pomáhá

Oveřený zákazník
100%

Skvělý produkt. Doporučuji.

Oveřený zákazník
100%

Kupuji pravidelně pro syna, který sportuje a je s Gelorenem spokojený.