Applaws konzerva Cat Tuniak s morskými riasami 6x 70g

Nový vzhľad, rovnaká kvalita! Zvýhodnené balenie 6x70g. Morská riasa obsahuje veľké množstvo dôležitých látok. Doprajte svojim mačkám vitamínovo-minerálnu bombu! Doplnkové krmivo pre dospelé mačky.
0%
Kód: 243847
Celková cena vrátane DPH:
10,76
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Applaws je ľahko stráviteľné, nutrične vysoko hodnotné, prirodzene hypoalergénne, a hlavne veľmi chutné kŕmenie! 100% prírodné krmivo bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel. Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy, prirodzená konzistencia celých kúskov mäsa vás presvedčí. S Applaws viete, čím kŕmite a vaše mačky ho milujú!

Na výrobu rybích konzerv sú používané ryby pochádzajúce z oceánov a sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny - Dolphin Friendly Product! Mäso v kuracích konzervách pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá chované vo voľných výbehoch, kŕmené prirodzene bez použitia hormónov a antibiotík, sú zdravé av potravinárskej kvalite, nie z núteného výseku.

Applaws konzerva Cat Tuniak s morskými riasami:

Zloženie: 70% tuniak filet, rybí vývar, 5% morské riasy, ryža.

Analytické zložky: Hrubý proteín 16%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubé popoloviny 1%, hrubá vláknina 0,1%, vlhkosť 80%.

Energia: 828 kcal/kg (58 kcal v 70g konz.)

Balenie: 6x 70g Ponúkame tiež jednotlivo v 70g a 156g konzervách a vo zvýhodnenom balení 6x1.

Použitie: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky, podávajte ako spestrenie ku kompletnej vyváženej strave, ideálne ku granulám Applaws. Mačka by mala mať vždy prístup k čerstvej vode, podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Dávkovanie pre 70g: Kŕmte až 2 konzervy denne v závislosti od veľkosti vašej mačky.

Odporúčané dávkovanie je iba orientačné, potreba je individuálna a závisí od veku, radosti z pohybu a na životnom prostredí mačky.

Značka Applaws vyrába 100% prírodné krmivá, ktoré obsahujú iba kvalitné mäso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmív je založený na kvalite použitých surovín. Krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbivá ani konzervanty. Sú prirodzene bezlepkové a hypoalergénne. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfínmi.

Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy. S Applaws viete, čím kŕmite!

Parametre produktu Applaws konzerva Cat Tuniak s morskými riasami 6x 70g
Konzervy, kapsičky a paštiky pro kočky
Vek mačky Adult
Príchuť s rybím mäsom , ostatné
Hmotnosť balenia 400g a viac
Základní vlastnosti
Výrobca Applaws