Applaws konzerva Cat 70g kuracie prsia a tekvica

Nový vzhľad, rovnaká kvalita! Trhané kuracie mäso v lahodnom kuracom vývare s tekvicou. Tekvica je skvelým zdrojom vlákniny a podporuje zdravé trávenie. Chuťovo nie je výrazná a prijme chuť mäsa, preto mačkám prekvapivo chutí.
0%
Kód: 157598
Celková cena vrátane DPH:
2,13
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Doprajte svojim mačkám chutným spôsobom blahodarnú vlákninu, ktorá pomáha udržovať čistý tráviaci trakt a tým aj dobré vstrebávanie živín. Doplnkové krmivo pre dospelé mačky.

Applaws je ľahko stráviteľné, nutrične vysoko hodnotné, prirodzene hypoalergénne, a hlavne veľmi chutné kŕmenie! 100% prírodné krmivo bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel. Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy, prirodzená konzistencia celých kúskov mäsa vás presvedčí. S Applaws viete, čím kŕmite a vaše mačky ho milujú!

Mäso v kuracích konzervách pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá chované vo voľných výbehoch, kŕmené prirodzene bez použitia hormónov a antibiotík, sú zdravé av potravinárskej kvalite, nie z núteného výseku. Na výrobu rybích konzerv sú používané ryby pochádzajúce z oceánov a sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny - Dolphin Friendly Product!

Applaws konzerva Cat Kuracie prsia s tekvicou:

Zloženie: 50% kuracie prsia, kuracie vývar, 25% tekvica, ryža.

Analytické zložky: Hrubý proteín 10%, hrubé oleje a tuky 1%, hrubé popoloviny 1%, hrubá vláknina 0,1%, vlhkosť 86%.

Energia: 578 kcal/kg (40,5 kcal v 70g konz. a 90,2 kcal v 156g konz.)

Balenie: 70g a 156g Ponúkame tiež vo zvýhodnenom 6x 156g. Konzervu 70g nájdete aj vo zvýhodnenom balení Multipack Kuracie 12x 70g.

Použitie: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky, podávajte ako spestrenie ku kompletnej vyváženej strave, ideálne ku granulám Applaws. Mačka by mala mať vždy prístup k čerstvej vode, podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Dávkovanie pre 70g: Kŕmte až 2 konzervy denne v závislosti od veľkosti vašej mačky.

Dávkovanie pre 156g: Kŕmte až 1 konzervu denne v závislosti od veľkosti vašej mačky.

Odporúčané dávkovanie je iba orientačné, potreba je individuálna a závisí od veku, radosti z pohybu a na životnom prostredí mačky.

Značka Applaws vyrába 100% prírodné krmivá, ktoré obsahujú iba kvalitné mäso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmív je založený na kvalite použitých surovín. Krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbivá ani konzervanty. Sú prirodzene bezlepkové a hypoalergénne. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfínmi.

Výrobca Applaws má od roku 2021 certifikát B Corporation („B Corp“), čo znamená, že transparentne dodržiava najvyššie štandardy udržateľnosti, environmentálnej výkonnosti a zodpovednosti vo vzťahu k životnému prostrediu, zamestnancom, zákazníkom, dodávateľom alebo komunitám.

Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy. S Applaws viete, čím kŕmite!

Parametre produktu Applaws konzerva Cat 70g kuracie prsia a tekvica
Konzervy, kapsičky a paštiky pro kočky
Vek mačky Adult
Príchuť s kuracím mäsom
Hmotnosť balenia
Základní vlastnosti
Výrobca Applaws