Applaws konzerva Cat 70g kuracie prsia

Applaws konzerva Cat kuracie prsia je 100% prírodné doplnkové krmivo pre dospelé mačky, obsahuje 75% mäsa z kuracích pŕs v celých kúskoch. Bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel.
0%
Kód: 157599
Celková cena vrátane DPH:
2,05
Množstvo:
Dostupnosť: do 24 hodin

Applaws je ľahko stráviteľné, nutrične vysoko hodnotné, prirodzene hypoalergénne, a hlavne veľmi chutné kŕmenie! 100% prírodné krmivo bez umelých konzervačných látok, farbív alebo dochucovadiel. Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy, prirodzená konzistencia celých kúskov mäsa vás presvedčí. S Applaws viete, čím kŕmite a vaše mačky ho milujú!

Mäso v kuracích konzervách pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá chované vo voľných výbehoch, kŕmené prirodzene bez použitia hormónov a antibiotík, sú zdravé av potravinárskej kvalite, nie z núteného výseku. Na výrobu rybích konzerv sú používané ryby pochádzajúce z oceánov a sú lovené spôsobom, ktorý neohrozuje delfíny - Dolphin Friendly Product!

Applaws konzerva Cat Kuracie prsia:

Zloženie: 75% kuracie prsia, kuracie vývar, ryža.

Analytické zložky: Hrubý proteín 16%, hr. popol 1%, hr. vláknina 0,1%, hr. oleje a tuky 1%, vlhkosť 80%.

Energia: 828 kcal/kg (58 kcal v 70g konz., 129 kcal v 156g konz.)

Balenie: 70g, 156g Ponúkame tiež vo zvýhodnenom balení 6 156g. Konzervu 70g nájdete aj vo zvýhodnenom balení Multipack Kuracie 12x 70g a Multipack Variety 12x 70g.

Použitie: Doplnkové krmivo pre dospelé mačky, podávajte ako spestrenie ku kompletnej vyváženej strave, ideálne ku granulám Applaws. Mačka by mala mať vždy prístup k čerstvej vode, podávajte pri izbovej teplote. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Dávkovanie pre 70g: Kŕmte až 2 konzervy denne v závislosti od veľkosti vašej mačky.

Dávkovanie pre 156g: Kŕmte až 1 konzervu denne v závislosti od veľkosti vašej mačky.

Odporúčané dávkovanie je iba orientačné, potreba je individuálna a závisí od veku, radosti z pohybu a na životnom prostredí mačky.

Značka Applaws vyrába 100% prírodné krmivá, ktoré obsahujú iba kvalitné mäso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmív je založený na kvalite použitých surovín. Krmivá neobsahujú obilniny, vedľajšie živočíšne produkty, sójovú bielkovinu, farbivá ani konzervanty. Sú prirodzene bezlepkové a hypoalergénne. Použité kuracie mäso pochádza z chovov, v ktorých sú kurčatá kŕmené prirodzene bez pridaných hormónov, ryby sú lovené vo voľnej prírode spôsobom neohrozujúcim delfínmi.

Kvalitu spoznáte na prvý pohľad po otvorení konzervy. S Applaws viete, čím kŕmite!

Parametre produktu Applaws konzerva Cat 70g kuracie prsia
Konzervy, kapsičky a paštiky pro kočky
Vek mačky Adult
Príchuť s kuracím mäsom
Hmotnosť balenia
Základní vlastnosti
Výrobca Applaws