Gelacan Chondro Forte Biosol 500ml

Doprava DPD zadarmo
Ilustračné foto.
Gelacan Chondro Forte Biosol 500ml
0%
Kód: 185744
Celková cena vrátane DPH:
58,49
Množstvo:
Dostupnosť: do 48 hodin

GELACAN CHONDRO FORTE BIOSOL - KLOUBY - INTENZIVNÍ PÉČE

BIOSOL - Kolagenní doplňkové krmivo s chondroitin a glukosaminsulfátem, kyselinou hyaluronovou - komplexní perorální chondronutraceutikum pro podporu reparativních procesů v kloubním systému při léčbě chorob pohybového aparátu psů. Kolagénne doplnkové krmivo s chondroitín a glukosamínsulfátom, kyselinou hyalurónovou - komplexné perorálne chondronutraceutikum na podporu reparatívnych procesov v kĺbovom systéme pri liečbe chorôb pohybového aparátu psov.

Forma biosolu zaisťuje rýchle a jednoduché vstrebávanie účinných látok a umožňuje jednoduchú aplikáciu v prípade problematického príjmu práškových prípravkov.

Novo vylepšená receptúra. S kyselinou hyalurónovou a mangánom !!!

Pre komplexnú ochranu, výživu a regeneráciu kĺbov.

Chondrocan® Forte obsahuje kolagénne peptidy CHP ktoré zvyšujú syntézu kolagénu, vyživujú a regenerujú kĺbové chrupavky, šľachy, väzy a kosti a zmierňujú až odstraňujú tak následky predchádzajúcej nedostatočnej výživy alebo poškodenia kĺbov, zabraňujú ďalšiemu úbytku a úbytku zmierňujú bolestivosť. Chondroitinsulfát a glukosamínsulfát vážia v kĺbovej chrupavke vodu a zabezpečujú tak jej vhodné mechanicko-elastické vlastnosti. Znižujú aktivitu enzýmov poškodzujúcich kĺbovú chrupavku, pozitívne ovplyvňujú jej metabolizmus a majú protizápalové účinky. Kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou synoviálnej kĺbovej tekutiny. Pôsobí lubrikačne, zlepšuje visko-elastické vlastnosti kĺbovej tekutiny a tlmí nárazy v kĺboch. Mangán je dôležitým stopovým prvkom zasahujúcim do metabolizmu kolagénu a spojivových tkanív.

Dôsledkom pôsobenia komplexu účinných látok je zvýšenie kĺbovej pohyblivosti.

Indikácia:

pri ochorení pohybového a väzivového aparátu

pre intenzívnu regeneráciu kĺbových chrupaviek, kostí a väzov

pri ochorení a poraneniach kĺbov

pri dysplázii bedrových kĺbov

Parametre produktu Gelacan Chondro Forte Biosol 500ml
Léčiva
Určenie liečivá Na kĺby a väzy
Základní vlastnosti
Výrobca Orling