Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera raffy Baby gran Nature 100 ml / 30 g5,92EUR
Lucky Reptile Herp Diner Turtle Blend - korytnačí zmes 35g Baby 35g7,04EUR
TETRA ReptoMin Junior 100ml2,89EUR

Sera raffy Baby gran Nature 100 ml / 30 g

Sera raffy Baby gran Nature 100 ml / 30 g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:5,92EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: do 24 hodin

Popis produktu

Sera raffy Baby gran Nature 100 ml / 30 g

Sera Raffy Baby Gran Nature - rastové krmivo pre dobrý štart.

Sera Raffy Baby-Gran Nature je rastové krmivo bez farbív a konzervačných látok zo šetrne vybených granúl pre mladé mäsožravé plazy ako malé vodné korytnačky. Ľahko stráviteľné zloženie je bohaté na bielkoviny z vodných organizmov, omega mastné kyseliny, vitamíny, karotenoidy, minerály a stopové prvky. Obsahuje 4% hmyzej múčky ako zdroj kvalitných bielkovín, ktoré obzvlášť šetria zdroje. Granulát spĺňa potreby rastúcich plazov a tak podporuje ich zdravý vývoj – špeciálne rast kostí a panciera – a tiež odolnosť proti chorobám. Plávajúce kŕmne guličky ľahko prehltnú aj tí najmenší.

Prírodné krmivo pre plazy

Tento výrobok patrí do produktovej línie „sera Nature“ a nevyžaduje žiadne farbivá a konzervačné látky. Farby rôznych druhov krmív pochádzajú z prírodných ingrediencií. Rôznorodá výživa s ingredienciami blízkymi prírodným je najlepšia ochrana proti nedostatku a podporuje zdravie a vitalitu plazov. Z týchto dôvodov obsahujú krmivá Nature prírodné ingrediencie ako napr. spirulina, gammarusi alebo šetrne spracované byliny a kvety. Symboly na prednej strane balenia ukazujú na tieto ingrediencie a ich podiel v krmive.

Návod na použitie: Viackrát denne úsporne krmív. Podľa potrieb zvierat doplniť čerstvým krmivom.

Zloženie: rybia múčka, kukuričný škrob, pšeničná múka, Hermetia (4%), pšeničný lepok, rybí tuk (z toho 49% Omega-mastných kyselín), pivné kvasnice, Mannan-oligosacharid, spirulina, pšeničné klíčky, slávka zelenoústá, gama cesnak, riasy Haematococcus, krill, byliny, žihľavy, lucerna, petržlen, morské riasy, paprika, špenát, karotén.

Analytické zložky: bielkoviny 34,0%, tuky 6,9%, vláknina 3,2%, vlhkosť 5,0%, popol 5,9%, Ca 1,8%, P 0,8%.

Doplnkové látky: Vitamíny a provitamíny: vit. A 14.400 IU/kg, vit. D3 1800 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocoferyl acetát) 180 mg/kg, vit. B1 18 mg/kg, vit. B2 18 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monofosfát) 180 mg/kg.

100 ml

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.