Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,22EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg54,33EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml26,93EUR
PROFIDOG Premium Plus 12 kg + fleece deka zdarma
Nalezené podkategorie:
Krmivo (3914)
Antiparazitiká, spreje (46)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (673)
Vankúše a pelechy pre psov (1607)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3270)
Hračky (1232)
Misky, fontány (684)
Dvierka (53)
Batohy a tašky pre psov (22)
Potreby (450)
Potreby na pestovanie (385)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (181)
Strojčeky strihacie (4)
Vitamíny, liečivá (335)
Sezónny tovar (84)
Výpredaj (116)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 966 967 968 1062 1063 1064
Ilustrační obrázek Plávacia vesta pre psov Ruffwear Float Coat ™ Dog Life Jacket-red-sumac-XS

Plávacia vesta pre psov Ruffwear Float Coat ™ Dog Life Jacket-red-sumac-XS

Plávacia vesta pre psov Plávacia vesta pre psov Ruffwear Float Coat ™ Dog Life Jacket je určená pre odvážne psov, ktoré sa k vám radi pridávajú pri vašich akčných zážitkoch na rafte, kajaku, člna, pri surfovaní alebo na paddleboard. Ruffwear Float Coat ™ je pre nich tou najlepšou voľbou. Plávacie vesta je určená pre psov všetkých tvarov a veľkostí. Je to prémiová, plne vybavená záchranná vesta, ktorá obsahuje premyslené detaily, ako je optimálne umiestnená silná rukoväť na vytiahnutie psov z vody, olovený pripínací bod pod rukoväťou a reflexné úprava, ktorá zabezpečí ich viditeľnosť aj počas zlých svetelných podmienok. Pre správny výber Veľkosti si pozrite záložku Veľkostná tabuľka:
111,97EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.