Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml24,97EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4887)
Antiparazitiká, spreje (51)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (910)
Vankúše a pelechy pre psov (1812)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3799)
Hračky (1540)
Misky, fontány (837)
Dvierka (75)
Batohy a tašky pre psov (33)
Potreby (632)
Potreby na pestovanie (538)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (261)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (108)
Výpredaj (231)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 949 950 951 1324 1325 1326
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Kĺby a prevencia 200 g

Fitmin dog Purity Kĺby a prevencia 200 g

Doplnok Fitmin dog Purity Kĺby a prevencia vedľa bežných surovín obsiahnutých v kĺbových doplnkoch (glukosamín, chondroitín, kys. hyaluronová ai. ) obsahuje tiež kolagénne peptidy pre podporu zdravej funkcie kĺbov. Doplnok je vhodný najmä pre mladých psov, ktorí doposiaľ nemajú závažný problém s pohybom. Doplnok sa odporúča používať ako preventívnu kúru u rýchlo rastúcich mladých psov veľkých plemien, u dospelých psov malých, stredných a veľkých plemien, u psov aktívnych, s nadváhou ai. Fitmin dog Purity Kĺby a prevencia obsahuje organicky viazaný zinok, meď a mangán pre tvorbu väziva. Ďalej je doplnok obohatený o vitamín C, ktorého nedostatok hrá významnú úlohu v otázke dysplázie bedrového kĺbu (aj napriek tomu, že si psy vedia vitamín C vyrobiť sami, je vhodné ho v záťažových obdobiach dopĺňať). Doplnok nie je náhradou pestrej stravy a nie je odporúčaný skôr ako od 5 mesiacov veku psa.
20,12EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.