Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 2kg 400 ks10,24EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g1,68EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,79EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „Vrecká Mini Adult 12x85g ZADARMO“53EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW1,66EUR
Ku krmivu PROFIDOG Premium Plus 12 kg darček v podobe odolného vankúša 4R
Nalezené podkategorie:
Krmivo (5781)
Antiparazitiká, spreje (49)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (876)
Vankúše a pelechy pre psov (1771)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3430)
Hračky (1564)
Misky, fontány (902)
Dvierka (73)
Batohy a tašky pre psov (35)
Potreby (661)
Potreby na pestovanie (561)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (283)
Vitamíny, liečivá (529)
Sezónny tovar (139)
Výpredaj (374)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 652 653 654 1392 1393 1394
Ilustrační obrázek Pedigree Pochúťka Denta Stix Chewy Chunx hov. MAXI 68g

Pedigree Pochúťka Denta Stix Chewy Chunx hov. MAXI 68g

Pedigree Pochúťka Denta Stix Chew Chunx hov. MAXI 68g Na úspešné dentálne maškrty Pedigree Denta Stix nadväzuje novinka z roku 2021, ktorá klasické Denta Stix nenahrádza, ale dopĺňa. Zamerané na dentálnu hygienu, avšak iným štýlom. Pedigree Denta Stix Chewy sú relatívne mäkké a ohybné. Tvar, dajme tomu kvety, umožňuje sa do maškrty priamo zahryznúť. Maškrta sa stlačí a zub ňou prejde do otvoru. Následne sa zub vyťahuje z maškrty a všetko sa opakuje. Všimli ste si? – zub prechádza hmotou maškrty tam a späť – tým sa oň trie, a práve týmto efektom je zo zuba stieraný zubný povlak. Teda nie tvrdá a pevná maškrta, ale práve mäkká konzistencia je štýlom Pedigree Denta Stix Chewy v boji proti zubnému povlaku. Dentálne žuvacie maškrty pre psov boli vyvinuté za pomoci veterinárov a odborníkov na výživu vo Waltham™ Centre pre výživu domácich zvierat. Vhodné pre stredné plemená. Zloženie: cereálie, výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky (vrátane 2,2 % tripolyfosforečnanu sodného), mäso a výrobky živočíšneho pôvodu, oleje a tuky
2,03EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.