Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,50EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg53,90EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml26,72EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,22EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo (3665)
Antiparazitiká, spreje (22)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (562)
Vankúše a pelechy pre psov (1588)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (2359)
Hračky (877)
Misky, fontány (646)
Dvierka (58)
Batohy a tašky pre psov (16)
Potreby (424)
Potreby na pestovanie (356)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (165)
Strojčeky strihacie (3)
Vitamíny, liečivá (255)
Sezónny tovar (97)
Výpredaj (243)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 428 429 430 914 915 916
Ilustrační obrázek DOGtrace Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini

DOGtrace Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini

Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je Vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej Vahe prijímač vhodný ai pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládaním, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovni stimulačných Krokovací a akustickým signálom s dosahom až 200 m. Intenzita stimulačných Krokovací pri modeloch mini je v porovnaní s obojky d-control slabší, ale postačujúce ai pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situáciám. Neodporúča sa pre Riešenie krízových situáciám u odolných plemien. (Nie je kompatibilný s modelmi základnej rady d-control. )
106,44EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.