Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,05EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
PROFIDOG Premium Plus + darček barel nielen na krmivo
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4658)
Antiparazitiká, spreje (43)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (898)
Vankúše a pelechy pre psov (1798)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3814)
Hračky (1379)
Misky, fontány (825)
Dvierka (73)
Batohy a tašky pre psov (34)
Potreby (604)
Potreby na pestovanie (509)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (261)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (103)
Výpredaj (172)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 311 312 313 1279 1280 1281
Ilustrační obrázek Animology postroj pre psa, ružový, veľkosť S

Animology postroj pre psa, ružový, veľkosť S

Postroje pre psy Animology sú vyrobené s dlhšími nepretržitými kusmi nylonového pásku, aby sa zaistil silný a odolný výrobok. To tiež zaisťuje, že postroje nie sú rozštiepené, čo znamená, že nevznikajú chaotické, voľné konce, ktoré môžu viesť k podráždeniu a poškriabaniu. Bezpečnostné zapínanie na hornej časti postroje možno ľahko zavrieť a upraviť tak, aby pohodlne sadalo na telo vášho psa. D-krúžky, ktoré sú vyrobené z čiernej nerezovej ocele majú dvojitý ochranný náter pre zníženie opotrebenia, sú silné a odolné.
24,92EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.