Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks0,04EUR
Antiparazitný obojok Scalibor 65 cm 1 ks14,16EUR
Bayer Foresto 70 obojok pre psov nad 8kg27,01EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg32,32EUR
Bayer Foresto obojok pre malé psy do 8kg 38cm23,23EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo (3805)
Antiparazitiká, spreje (115)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (640)
Vankúše a pelechy pre psov (1631)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (2223)
Hračky (930)
Misky, fontány (598)
Dvierka (59)
Batohy a tašky pre psov (13)
Potreby (398)
Potreby na pestovanie (331)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (191)
Vitamíny, liečivá (275)
Sezónny tovar (38)
Výpredaj (155)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 267 268 269 926 927 928
Ilustrační obrázek Hill’s Prescription Diet Canine Dental Care Treats 170g

Hill’s Prescription Diet Canine Dental Care Treats 170g

Hills Dental Care žuvačky sú chutné a zdravé maškrty za odmenu pre psov, u ktorých je klinicky dokázané, že čistí zuby a podporujú zdravé ďasná. S jedinečným tvarom a tvrdšie textúrou, ktorá pomáha čistiť zuby a osviežovať dych. Funguje ako zubná kefka a zubná niť v jednom! Doprajte svojmu psovi za odmenu lahodný zdravý mätový maškrta, u ktorého je klinicky dokázané, že čistí zuby a podporuje zdravé ďasná.
6,60EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek ADVENTUROS Nuggets 90g

ADVENTUROS Nuggets 90g

Adventuros Nuggets sú doplnkovým krmivom vo forme malých maškŕt s kančí príchuťou určených pre dospelých psov. Nugetky sú skvelou malou odmenou pre psa pohybujúceho sa doma aj vonku. Kŕmny návod: Viď obal. Pes by mal mať vždy k dispozícii čerstvú pitnú vodu. Majte psa pri kŕmení pod dohľadom. Podľa skonzumovaného množstva následne upravte hlavnú kŕmnu dávku. Zloženie: Obilniny, glycerol, mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu (8%), cukry, extrakty rastlinných proteínov, minerály, oleje a tuky.
1,83EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek Elektrický ohradník pre psov CANIFUGUE MIX

Elektrický ohradník pre psov CANIFUGUE MIX

Elektrický ohradník pre psov (neviditeľný plot) CANIFUGUE. Disponuje 8 úrovňami impulzu a nastavením zón zvlásť ako pre upozornenie (zvuk), tak pre korekciu (impulz) zvlášť. Má vodotesný a plne ponoriteľný prijímač, vhodný do vlhkého prostredia, ktorý zvládne ponorenie pod hladinu. Oproti nižšej verzii má vylepšenú základňou s digitálnym displejom, citlivejším nastavením výstražné zóny a väčším rozsahom (až na 2000 metrov inštalácie).
197,69EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.