Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 2kg 400 ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg37,60EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,47EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW1,48EUR
PROFIDOG Premium Plus 12 kg + 48 kapsiček ZADARMO
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4984)
Antiparazitiká, spreje (47)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (916)
Vankúše a pelechy pre psov (1804)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3776)
Hračky (1515)
Misky, fontány (857)
Dvierka (71)
Batohy a tašky pre psov (32)
Potreby (624)
Potreby na pestovanie (530)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (255)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (110)
Výpredaj (189)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 1127 1128 1129 1324 1325 1326
Ilustrační obrázek Tickless Mini dog nabíjací - čierne

Tickless Mini dog nabíjací - čierne

Dobíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS Mini - Nová generácia ultrazvukového odpudzovača kliešťov a bĺch špeciálne určeného pre malé domáce zvieratá. TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci na záhrade, poľovníctve, na prechádzke alebo pri kempe. Prístroj pracuje tak, že vydáva množstvo ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je efektívna v dosahu vysielania až do 2,5m.
52,03EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Hračky pre psov, Ruffwear, Pacific Loop™-sockeye-red

Hračky pre psov, Ruffwear, Pacific Loop™-sockeye-red

Odolná hračka vhodná na každodennú zábavu Pre vodcov lavínových záchranných psov je Pacific Loop nástrojom, ktorý motivuje a odmeňuje psov pri ich výcviku a práci. Dve uchopovacie rukoväte držia ruky mimo dosahu dychtivých úst, vďaka čomu je hra na naťahovanie bezpečná a zábavná. Táto hračka pre psov, Ruffwear, Pacific Loop je navrhnutá tak, aby odolala každodennému používaniu a poteší nielen psov v záchranárov, ale každého psíka, pre ktorého je hra na naťahovanie tá najväčšia zábava. Dĺžka: 52,4 cm
37,88EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.