Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,05EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
PROFIDOG Premium Plus + darček barel nielen na krmivo
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4676)
Antiparazitiká, spreje (44)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (907)
Vankúše a pelechy pre psov (1798)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3819)
Hračky (1381)
Misky, fontány (832)
Dvierka (72)
Batohy a tašky pre psov (34)
Potreby (601)
Potreby na pestovanie (507)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (264)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (106)
Výpredaj (199)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 1057 1058 1059 1284 1285 1286
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita 200 g

Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita 200 g

Doplnok je vhodné podávať ako podpornú kúru pri zvýšenej záťaži organizmu v dôsledku ochorenia, farmakologickej liečby alebo chirurgického zákroku, preventívne ako regeneračný prostriedok alebo u starších psov na podporu imunity, na zlepšenie vitality a mozgovej činnosti. Vďaka použitiu ß-glukánov a antioxidantov (vitamín E, selén ai. ) posilňuje obranné a regeneračné funkcie, pôsobí na celkové posilnenie imunity organizmu, chráni pred voľnými radikálmi. Obsah probiotík a prebiotík napomáha optimalizovať skladbu črevných baktérií. Doplnok Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita pozitívne pôsobia u starších psov na funkciu mozgu. Doplnok nie je náhradou pestrej stravy.
15,35EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek Ukľudňujúce žuvacie tablety pre psov, VET'S BEST

Ukľudňujúce žuvacie tablety pre psov, VET'S BEST

Balenie 60 upokojujúcich tablietVet´s Best upokojujúce žuvacie tablety pre psov sú pomôcka na upokojenie psov, ktorá pomáha zmierniť účinky bežného environmentálneho stresu. Podporí pokoj a vyvážené správanie psov trpiacich nervozitou, hyperaktivitou alebo nespokojnosťou s jednoduchým dávkovaním - raz za deň. Ideálne pre psy, ktoré zažívajú stres počas jazdy či búrky, úzkosť z odlúčenia, alebo pri ošetrovaní. Každá tableta obsahuje starostlivo namiešanú zmes tryptofánu a koreňa valeriány na podporu vyváženého správania, bez známok únavy a pomôže znížiť úzkosť z odlúčenia. Koreň zázvoru sa pridáva na zvládnutie a zmiernenie nevoľnosti súvisiace s cestovaním.
22,14EUR
Kúpiť

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.