Vážení zákazníci, vzhľadom k súčasnej situácii sa môže vybavenia niektorých objednávok až o týždeň oneskoriť. Prosíme preto o prípadnú trpezlivosť a pochopenie. Ďakujeme.
Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Bezpečnostné Pás pre psa do Autá 40-60cm / 20mm TR3,39EUR
Cestovná miska silikónová ružová 500ml5,48EUR
Ochranný autopoťah sedadiel 140x150cm + cest. lahev Kerbl21,65EUR
Prepravka Front -Box na bicykel na riadidlá 38x25x25cm TR32,69EUR
Miska nylon cestovné na vodu 1,8l Červená TR2,80EUR
Nalezené podkategorie:
Klietky, ohrádky (23)
Prepravky plastové (44)
Prepravky látkové (22)
Zábrany (1)
rampy (1)
Mreže a siete do auta (5)
poťahy (17)
Bezpečnostné postroje a pásy (43)
Cestovné misky (6)

Prepravky a klietky pre psov

Objavovanie sveta robí radosť každej psej duši. Aby bolo cestovanie pohodlné, šetrné a bezpečné, občas je potrebné psíka šupnúť do ochrannej prepravky pre psa. Je praktická, veľmi odolná a vášho psíka a tým i vás skvelo zabezpečí na cestách. Máme špeciálne tvarované prepravky a klietky pre psy do batožinového priestoru auta alebo prepravné klietky do lietadla. To všetko v niekoľkých veľkostiach, aby sa v nich psy necítili stiesnene. Pre maximálne pohodlie im môžete dokúpiť podušky a deky. Vyberte si tú najideálnejšiu prepravku pre psa z našej ponuky.

1 2 3 12 13 14

Objavovanie sveta robí radosť každé psie dušu, ale aby bolo cestovanie čo najšetrnejšie, najpohodlnejšie a najbezpečnejšie, občas je potrebné psíka šupnúť do ochrannej debničky. Cestovné prepravky a psie klietky máme v mnohých veľkostiach. Sú praktické, veľmi odolné a predovšetkým vášho psíka dokážu skvele zabezpečiť na cestách.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.