Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Bezpečnostné Pás pre psa do Autá 40-60cm / 20mm TR3,39EUR
Prepravka Front -Box na bicykel na riadidlá 38x25x25cm TR32,69EUR
Cestovná miska silikónová ružová 500ml4,85EUR
Ochranný autopoťah sedadiel 140x150cm + cest. lahev Kerbl21,65EUR
Miska nylon cestovné na vodu 1,8l Červená TR2,80EUR
Nalezené podkategorie:
Klietky, ohrádky (23)
Prepravky plastové (43)
Prepravky látkové (22)
Zábrany (1)
rampy (4)
Mreže a siete do auta (5)
poťahy (16)
Bezpečnostné postroje a pásy (43)
Cestovné misky (7)

Prepravky a klietky pre psov

Objavovanie sveta robí radosť každej psej duši. Aby bolo cestovanie pohodlné, šetrné a bezpečné, občas je potrebné psíka šupnúť do ochrannej prepravky pre psa. Je praktická, veľmi odolná a vášho psíka a tým i vás skvelo zabezpečí na cestách. Máme špeciálne tvarované prepravky a klietky pre psy do batožinového priestoru auta alebo prepravné klietky do lietadla. To všetko v niekoľkých veľkostiach, aby sa v nich psy necítili stiesnene. Pre maximálne pohodlie im môžete dokúpiť podušky a deky. Vyberte si tú najideálnejšiu prepravku pre psa z našej ponuky.

1 2 3 13 14 15
Ilustrační obrázek Kurgo Ochranný poťah do kufra a na nárazník Cargo Cape - charcoal

Kurgo Ochranný poťah do kufra a na nárazník Cargo Cape - charcoal

Ochranný poťah do kufra a na nárazník Kurgo Cargo Cape chráni nielen váš interiér, ale má niekoľko pripevňovacích bodov, aby sa neposúval a tak poskytuje pohodlné a stabilné miesto pre jazdu vášho psíka. Jedinečný prehoz pokryje váš nárazník a chráni ho tak pred poškriabaním aj zabraňuje zašpineniu vášho oblečenia. Či už cestujete s vaším psíkom alebo prepravujete nejaké špinavé veci, tento poťah do kufra udržia vaše vozidlo čisté.
75,20EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

Objavovanie sveta robí radosť každé psie dušu, ale aby bolo cestovanie čo najšetrnejšie, najpohodlnejšie a najbezpečnejšie, občas je potrebné psíka šupnúť do ochrannej debničky. Cestovné prepravky a psie klietky máme v mnohých veľkostiach. Sú praktické, veľmi odolné a predovšetkým vášho psíka dokážu skvele zabezpečiť na cestách.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.