Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
VITAR Veterinae DentON 100 g10,06EUR
Zubná kefka na prst3EUR
Orozyme zubný gél enzymatický pre psov a mačky 70g11,04EUR
VITAR Veterinae DentON 50 g6,61EUR
CETpes Zubná kefka na prst 1ks4,06EUR

PlaqueOff Dental Bites 60g

PlaqueOff Dental Bites 60g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:8,08EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PlaqueOff Dental Bites 60g

PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa.

PlaqueOff™ Dental Bites sú maškrty pre psy a mačky, ktoré

  • potlačují zápach z tlamy
  • redukují zubní kámen
  • odstraňují zubní plak

Ak pozorujete u Vášho psa alebo mačky zápach z papule, je pravdepodobné, že je to spôsobené nedostatočnou starostlivosťou o ústnu hygienu. Na zuboch sa neustále tvorí bakteriálny povlak, tzv. plak, ktorý musí byť každý deň čistený, aby zuby a ďasná zostali zdravé. Plak, ktorý sa neodstráni, je príčinou zápachu z papule a zubného kameňa. Na rozdiel od žuvacej kosti alebo ”tyčiniek”, PlaqueOff™ Dental Bites pôsobí proti tvorbe zubného povlaku systematicky v slinách. Prvou známkou zlepšenia ústnej hygieny u psov a mačiek, ktorí dostávajú PlaqueOff™ Dental Bites, je vymiznutie zápachu z papule. Časom si všimnete, že aj súčasný zubný kameň je porézny a postupne sa stráca. Dental Bites obsahujú špeciálnu morskú riasu, ktorej použitie je patentované a jej priaznivé účinky boli preukázané štúdiami. Dental Bites sú patentovanou inováciou prípravku PlaqueOff™ a sú pre psy a mačky chutné. Dental Bites Vám pomôžu ľahko a efektívne zlepšiť ústnu hygienu Vášho psa alebo mačky!

PlaqueOff™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z papule, zubného povlaku a zubného kameňa. Podávajú sa ako maškrta alebo odmena. PlaqueOff™ je k dostaniu aj ako prášok, ktorý sa nasype priamo na kŕmenie. Tieto dva výrobky môžete medzi sebou dobre kombinovať.

Dávkovanie (balenie 60 g):

Pes/mačka s hmotnosťou do 10 kg: 4–8 Dental Bites za deň.

Dávkovanie (balenie 150 g):

Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: 2-4 Dental Bites za deň.

Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: 4-5 Dental Bites za deň.

Dbajte na to, aby Váš pes či mačka mali stály prístup k čerstvej vode.

Jedno balenie vydrží na dobu užívania približne 1-2 mesiace v závislosti od veľkosti zvieraťa.

Zloženie: Riasa Ascophyllum nodosum, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pre menšie psy a mačky: 0,83 kalórie, v 1 ks Dental Bites pre väčšie psy: 3,3 kalórie.

Doplnkové látky: Prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu. Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá.

Všetky látky používané pri výrobe prípravku PlaqueOff Dental Bites sú v biokvalite.

Morská riasa Ascophyllum Nodosum (D1070™) Pri morskej riase Ascophyllum Nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v papuli, ktoré spôsobujú zápach papule, zubný povlak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravkoch PlaqueOff™ je riasa Ascophyllum Nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

**

**

Spôsob použitia: PlaqueOff™ Dental Bites podávajte Vášmu psovi alebo mačke ako maškrtu.

Dĺžka užívania: Prípravok by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

Veľkosť balenia: 60 g (cca 200 kroketiek po 0,3 g) a 150 g (cca 140 kroketiek po 1,1 g)

Otázky týkajúce sa produktu

1. AKO FUNGUJE PRODÉN PLAQUEOFF®?

Na rozdiel od iných metód kontroly povlaku ProDen PlaqueOff® funguje systémovo, tj cez krvný prúd. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť povlaku „priľnúť“ k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenia by mali začínať v období od 3 do 8 týždňov.
=====
===== 2. ČO OBSAHUJE PRODÉN PLAQUEOFF® POWDER? morské riasy Ascophyllum nodosum zberané v severnom Atlantiku.
=====
===== 3. KTO MÔŽE POUŽÍVAŤ PRODEN PLAQUEOFF® A AKO BY MAL BYŤ POUŽIŤ?
Môže byť použitá u všetkých mačiek a psov a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.
=====
===== 4. AKO DLHO MÔŽE PSOVI/MAČKE PODÁVAŤ PRODEN PLAQUEOFF®?
Prípravok je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejavia po 2–3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania prípravku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a je možné ho podávať dlhodobo.
=====
===== 5. MÔŽEM PRESTAŤ KEFY ZUBY SVOJHO PSA? Je to doplnok na kefovanie a kombinácia pomáha odstrániť plaketu a zubný kameň a udržuje vaše zviera čisté.
=====
===== 6. EXISTUJÚ NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Ak si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom, než začnete používať ProDen PlaqueOff®.
=====
===== 7. AKO BY MAL BYŤ POUŽIŤ PRODEN PLAQUEOFF® POWDER? denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla.
=====
===== 8. Môžu tehotné a dojčiace mačky a psy používať predeň PLAQUEOFF®? ProDen PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným alebo dojčiacim zvieratám. štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné užívanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom.
=====
=====10., KEĎ MÁ ZVIERA STÁLE ZÚFALÝ Dych?
Pretrvávajúci zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom.

Výrobca: SwedenCare AB, Sweden

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.