Vážení zákazníci, vzhľadom k súčasnej situácii sa môže vybavenia niektorých objednávok až o týždeň oneskoriť. Prosíme preto o prípadnú trpezlivosť a pochopenie. Ďakujeme.
Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICARE pes šampón antiparazitárny s Tea Tree 300ml5,88EUR
Arpalit Neo šampón antiparazit. s bambusom 500ml8,28EUR
Nožnice Le Salon Essentials na pazúriky veľké5,48EUR
Kliešte na kliešte plastové zelenej 1ks0,99EUR
PROFICARE pes šampón s norkovým olejom 300ml4,22EUR
Nalezené podkategorie:
Kefy, hrebene (112)
Kozmetika (171)
Pinzeta na kliešte (5)
Štiepačky na pazúriky (13)
Trimovacie hrebene (3)
Nožnice na srsť (5)

Kozmetika pre psov

1 2 3 24 25 26
Ilustrační obrázek Menforsan prírodný šampón s vôňou púdru eliminujúce zápach srsti 300 ml

Menforsan prírodný šampón s vôňou púdru eliminujúce zápach srsti 300 ml

Stáva sa vám, že sa svojím chlpatým miláčikom prídete z príjemnej prechádzky, ale zúfalo premýšľate, kde si len mohol psík zaobstarať ten nepríjemný zápach? Alebo sa vám len zdá, že šampóny na kúpanie pre psov nie sú príliš efektívne? Vyskúšajte nový Menforsanšampón pre psov, ktorý je zároveň aj prírodným odstraňovačom zápachu. Nový modrý Menforsan sa môže chváliť nielen moderným spracovaním, ale aj využitím prírodných surovín pre výrobu. Vďaka svojmu zloženiu sa šampón zameriava priamo na molekuly zápachu, ktoré sa vytvára v srsti. Oproti iným podobným produktom vydrží dlhšie pôsobiť a je oveľa efektívnejšie v boji s nepríjemným zápachom. Jeho veľkou prednosťou je tiež jeho univerzálnosť. Použiť ho totiž môžete s kľudným svedomím na všetky rasy i typ srsťou. Uvidíte, že z kúpania sa stane radosť a zápach bude na dlho preč. Menforsan sa navyše stará aj o zdravie a lesk Pejskové srsti.
9,50EUR
Kúpiť

Celková kondícia psa sa odráža aj na kvalite jeho srsti. Srsť je jeho vizitkou a ukazovateľom možných problémov. Aby sme dokázali udržať psiu srsť v tej najlepšej forme, je potreba okrem správneho krmiva a udržiavanie psíka v duševnej pohode starať sa aj o zovňajšok, a to kvalitnou kozmetikou. S starostlivosťou našich šampónov, kief, hrebeňov, sprejov a nožníc bude váš psík ako zo žurnálu.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.