Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW1,48EUR
PROFIDOG Premium Plus + darček barel nielen na krmivo
Nalezené podkategorie:
Granule pre psov (2066)
Konzervy, paštéty, kapsičky (786)
Salámy (37)
veterinárne diéty (99)
Maškrty (1572)
Doplnkové (207)
Cestoviny, prílohy (8)
Barely na krmivo (29)

Krmivo pre psov - granule, konzervy, maškrty

Zdravý vývoj a spokojné bruško vášho psíka je pre nás dôležitý. Preto vám ponúkame to najlepšie krmivo pre psov prestížnych značiek, ako je Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalšie. U nás nájdete krmivo a vitamíny pre psov, ktoré zaistia správnu výživu vášho psa. Vyberať môžete zo širokej ponuky granúl, ktoré sú odlišné podľa veľkosti, plemena a veku psa, predávame tu tiež kvalitné krmivo pre šteňatá, ktoré zaistí jeho správny vývoj. Pre vášho psíka máme konzervy najvyššej kvality, vyskúšajte hovädzie, lososovú, rybie či zverinová konzervu. Potešte svojho psíka maškrtou, ktorý navyše obsahuje prírodné vitamíny a minerály. Kvalitné krmivo pre psov je potrebné pre jeho každodenné lumpačení, psíkovi dodá dôležité živiny pre zdravé zúbky a lesklú srsť.

1 2 3 330 331 332 388 389 390
Ilustrační obrázek Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita 200 g

Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita 200 g

Doplnok je vhodné podávať ako podpornú kúru pri zvýšenej záťaži organizmu v dôsledku ochorenia, farmakologickej liečby alebo chirurgického zákroku, preventívne ako regeneračný prostriedok alebo u starších psov na podporu imunity, na zlepšenie vitality a mozgovej činnosti. Vďaka použitiu ß-glukánov a antioxidantov (vitamín E, selén ai. ) posilňuje obranné a regeneračné funkcie, pôsobí na celkové posilnenie imunity organizmu, chráni pred voľnými radikálmi. Obsah probiotík a prebiotík napomáha optimalizovať skladbu črevných baktérií. Doplnok Fitmin dog Purity Dlhovekosť a imunita pozitívne pôsobia u starších psov na funkciu mozgu. Doplnok nie je náhradou pestrej stravy.
15,35EUR
Kúpiť

Láska prechádza žalúdkom a sýty pes = spokojný pes! Ponúkame prémiové krmivo prestížnych značiek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalších, ktoré vášmu psíkovi dodajú potrebnú energiu pre každodenné lumpačení a dôležité živiny pre zdravé a silné zuby a lesklú srsť. Pre tých najposlušnejšie máme pripravené aj maškrty a k vybraným produktom darček zdarma.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.