Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg53,90EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,22EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s kačacím, ryžou a mrkvou v omáčke 1240g NEW2,45EUR
PROFIDOG konzerva kúsky s hovädzím, pečeňou a zeleninou v želé 1240g NEW2,45EUR
Nalezené podkategorie:
Granule pre psov (2014)
Konzervy, paštéty, kapsičky (533)
Salámy (30)
veterinárne diéty (93)
Maškrty (747)
Doplnkové (75)
Cestoviny, prílohy (8)
Darčekové balíčky (10)
Barely na krmivo (13)

Krmivo pre psov - granule, konzervy, maškrty

Zdravý vývoj a spokojné bruško vášho psíka je pre nás dôležitý. Preto vám ponúkame to najlepšie krmivo pre psov prestížnych značiek, ako je Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalšie. U nás nájdete krmivo a vitamíny pre psov, ktoré zaistia správnu výživu vášho psa. Vyberať môžete zo širokej ponuky granúl, ktoré sú odlišné podľa veľkosti, plemena a veku psa, predávame tu tiež kvalitné krmivo pre šteňatá, ktoré zaistí jeho správny vývoj. Pre vášho psíka máme konzervy najvyššej kvality, vyskúšajte hovädzie, lososovú, rybie či zverinová konzervu. Potešte svojho psíka maškrtou, ktorý navyše obsahuje prírodné vitamíny a minerály. Kvalitné krmivo pre psov je potrebné pre jeho každodenné lumpačení, psíkovi dodá dôležité živiny pre zdravé zúbky a lesklú srsť.

1 2 3 267 268 269 281 282 283
Ilustrační obrázek Royal Canin Jazvečík Puppy 1,5 kg

Royal Canin Jazvečík Puppy 1,5 kg

Royal Canin Dachsund Puppy je kompletné krmivo pre šteňatá (do 10 mesiacov veku) čistokrvného plemená jazvečíkov. Špeciálne pre jazvečíky je vyvinuté krmivo Royal Canin Dachshund, ktoré prispieva k udržaniu zdravých kĺbov ak optimálnu hydratáciu chrupaviek pomocou kombináciu glukosamínu, chondroitínu a vysokých hodnôt EPA a DHA mastných kyselín. Tým sú jeho kĺby chránené a unikátna formula zloženie granúl pomáha udržať vitalitu jazvečíka po jeho dlhý život. Vďaka špeciálnemu krmive si pes udrží svalovú hmotu a ideálnu váhu, je tiež redukovaný objem a zápach stolice, čo iste ocení každý majiteľ psa v domácnosti.
12,32EUR

Produkt je dočasne nedostupný.

Láska prechádza žalúdkom a sýty pes = spokojný pes! Ponúkame prémiové krmivo prestížnych značiek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a ďalších, ktoré vášmu psíkovi dodajú potrebnú energiu pre každodenné lumpačení a dôležité živiny pre zdravé a silné zuby a lesklú srsť. Pre tých najposlušnejšie máme pripravené aj maškrty a k vybraným produktom darček zdarma.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.