Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks0,12EUR
PROFIZOO Ucho bravčové sušené voľne 1ks1,08EUR
PROFIZOO Dog Snack hovädzie 160 g1,62EUR
PROFIZOO Dog Snack dental 130 g1,62EUR
PROFIZOO Dog Snack jahňacie 160 g1,62EUR

PROFIDOG Snack Dental 130 g

PROFIDOG Snack Dental 130 g Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
  • FEED Doprovodný obrázek
Novinka
Odporúčaná cena:
2,64 EUR
Zľava:
23%
Cena:2,03EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFIDOG Snack Dental 130 g

Dentálna žuvačky a ich zdravý chrup. Pre zaistenie čistých zubov aj bez mechanického čistenia.

PROFIDOG DENTAL SNACK je dentálnej maškrta pre psov, ktorý svojím tvarom prispieva k čisteniu ako zubného plaku, tak i zubného kameňa. Nahrádza príjemným spôsobom mechanické čistenie zubov, ktoré niektorí psíkovia zle znáša.

Dentálne maškrty sú skvelou voľbou, ako prinútiť vaše chlpaté kamarátmi dbať o svoj chrup a zároveň je milo odmeniť chutnú dobrôtky v tvare tyčinky. Žuvanie prekrvuje ďasná, udržiava je zdravé, čistí jazyk a osviežuje i dych. Zaručujeme, že sa bude Váš psie kamarát každý deň tešiť na ústnu hygienu. Ako bonus to prinesie vášmu psiemu miláčikovi obmedzenia nepríjemného zápachu z tlamy, odstránenie zubného plaku a zároveň budete pracovať na prevenciu proti zápalom v dutine ústnej.

Starostlivosť o chrup a chuť na niečo dobré? S PROFIDOG Snack Dental to nebude žiadny problém. Zdravé zúbky a spokojný zvierací kamarát je tá najlepšia kombinácia, ktorú si môže každý chovateľ len priať.

Maškrta je určený ako doplnok k bežnej kŕmnej dennej dávke. Je nutné zabezpečiť psíkovi aj dostatočný prísun čerstvej vody. Skladujte v suchu a chlade, sáčok je nutné uchovávať uzavretý a zabrániť vysúšaniu tyčiniek. Dbajte na pravidelnú kontrolu dutiny ústnej vaše psíka a držte sa odporúčaného dávkovania. Len správnym prístupom zaistíte spokojný a zdravý život vášho najlepšieho zvieracieho priateľa.

V neposlednom rade psíkom výborne chutí, a to je tá najlepšia správa. Určené pre všetky plemená psov.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.