Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 2kg 400 ks10,24EUR
PROFIZOO Ucho bravčové sušené voľne 1ks1,25EUR
PROFIZOO Dog Snack hovädzie 160 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack jahňacie 160 g1,68EUR
PROFIZOO Dog Snack dental 130 g1,68EUR

PlaqueOff Dental Bites 150g

PlaqueOff Dental Bites 150g Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Cena:10,06EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PlaqueOff Dental Bites 150g

PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa.

PlaqueOff ™ Dental Bites sú maškrty pre psov, ktoré

  • potlačují zápach z tlamy
    * redukují zubní kámen
    * odstraňují zubní plak
    Pozorujete-li u Vašeho psa nebo kočky zápach z tlamy, je pravděpodobné, že je to způsobeno nedostatečnou péčí o ústní hygienu. Na zubech se neustále tvoří bakteriální povlak, tzv. plak, který musí být každý den čištěn, aby zuby a dásně zůstaly zdravé. Plak, který se neodstraní, je příčinou zápachu z tlamy a zubního kamene. Na rozdíl od žvýkací kosti nebo ”tyčinek”, PlaqueOff™ Dental Bites působí proti tvorbě zubního plaku systematicky ve slinách. První známkou zlepšení ústní hygieny u psů a koček, kteří dostávají PlaqueOff™ Dental Bites, je vymizení zápachu z tlamy. Časem si všimnete, že i stávající zubní kámen je porézní a postupně se ztrácí. Dental Bites obsahují speciální mořskou řasu, jejíž použití je patentováno a její příznivé účinky byly prokázány studiemi. Dental Bites jsou patentovanou inovací přípravku PlaqueOff™ a jsou pro psy a kočky chutné. Dental Bites Vám pomohou snadno a efektivně zlepšit ústní hygienu Vašeho psa nebo kočky!

PlaqueOff ™ Dental Bites sa používajú na odstránenie a prevenciu zápachu z tlamy, zubného plaku a zubného kameňa. Podávajú sa ako maškrtu alebo odmena. PlaqueOff ™ je k dostaniu aj ako prášok, ktorý sa nasype priamo na kŕmenie. Tieto dva výrobky môžete medzi sebou dobre kombinovať.

Dávkovanie (balenie 60 g):

Pes / mačka s hmotnosťou do 10 kg: 4-8 Dental Bites za deň.

Dávkovanie (balenie 150 g):

Pes s hmotnosťou 10 až 25 kg: 2-4 Dental Bites za deň.

Pes s hmotnosťou viac ako 25 kg: 4-5 Dental Bites za deň.

Dbajte na to, aby Váš pes či mačka mali stály prístup k čerstvej vode.

Jedno balenie vydrží na dobu užívania približne 1-2 mesiace v závislosti na veľkosti zvieraťa.

Zloženie: Riasa Ascophyllum nodosum, pšenica, kukurica, ryža, jačmeň, otruby, živočíšny hydinový tuk, hydrolyzované živočíšne bielkoviny z ošípaných a hydiny. Obsah energie v 1 ks Dental Bites pre menšie psy a mačky: 0,83 kalórie, v 1 ks Dental Bites pre väčšie psy: 3,3 kalórie.

Doplnkové látky: Prírodné antioxidanty z rozmarínového extraktu. Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky alebo farbivá.

Všetky látky používané pri výrobe prípravku PlaqueOff Dental Bites sú v biokvalite.

Morská riasa Ascophyllum nodosum (D1070 ™) U morské riasy Ascophyllum nodosum bol preukázaný revolučný účinok na baktérie v tlame, ktoré spôsobujú zápach tlamy, zubný plak, zubný kameň a krvácanie ďasien. V prípravkoch PlaqueOff ™ je riasa Ascophyllum nodosum pestovaná v čistých severských moriach pri pobreží Nórska a Islandu. Riasy sú schválené WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), FDA (Americký ústav pre kontrolu potravín a liečiv) a FAO (Organizácia Spojených národov pre potraviny a poľnohospodárstvo). Schválené ako GRAS (všeobecne klasifikované ako bezpečné).

**

**

Spôsob použitia: PlaqueOff ™ Dental Bites podávajte Vášmu psovi alebo mačke ako maškrtu.

Dĺžka užívania: Liek by sa mal podávať pravidelne podľa odporúčaného dávkovania, inak sa problémy so zubným povlakom a kameňom znovu navrátia.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. Obal opätovne uzavrite. Skladujte mimo dosahu detí.

Veľkosť balenia: 60 g (cca 200 kroketek po 0,3 g) a 150 g (cca 140 kroketek po 1,1 g)

Otázky k produktu

1. AKO FUNGUJE prúdenia PLAQUEOFF®?

Na rozdiel od iných metód kontroly plaku prúdenia PlaqueOff® funguje systémovo, tj. Cez krvné prúd. Má sa za to, že ovplyvňuje schopnosť plaku „priľnúť“ k povrchom v ústach a zjemňuje tvrdé zvyšky zubného kameňa. Zlepšenie by mala začínať v období od 3 do 8 týždňov.
=====
===== 2. ČO OBSAHUJE prúdenia PLAQUEOFF® POWDER?
Prípravky prúdenia PlaqueOff® Powder pre psov a mačky sú vyrobené výhradne z morské riasy Ascophyllum nodosum zbierané v severnom Atlantiku.
=====
===== 3. Kto môže používať prúdenia PLAQUEOFF® A AKO BY mAL bYŤ pOUŽITÝ?
Môže byť použitá pri všetkých mačiek a psov a odporúčame začať, keď má zviera trvalé zuby. Dávkovanie závisí od hmotnosti zvieraťa.
=====
===== 4. AKO DLHO MÔŽEM psovi / mačke PODÁVAŤ prúdenia PLAQUEOFF®?
Prípravok je určený na pravidelné podávanie podľa odporúčaného dávkovania. Účinky sa spravidla prejaví po 2-3 týždňoch. Pozitívne účinky sa prejavujú po celú dobu užívania lieku, avšak po jeho vysadení opäť miznú. Tento doplnok stravy je bezpečný a možno ho podávať dlhodobo.
=====
===== 5. MÔŽEM PRESTAŤ kefovať ZUBY SVOJHO PSA?
prúdenia PlaqueOff® Powder nie je náhradou kefovanie zubov. Je to doplnok ku kefovanie a kombinácie pomáha odstrániť plaketu a zubný kameň a udržuje vaše zviera čisté.
=====
===== 6. EXISTUJÚ nejaké vedľajšie účinky?
Neexistujú žiadne známe vedľajšie účinky, ale kvôli bohatému obsahu jódu v morských riasach nemusí byť tento prípravok vhodný pre zvieratá podstupujúce liečbu štítnej žľazy. Ak si nie ste istí, poraďte sa s veterinárom, ako začnete používať prúdenia PlaqueOff®.
=====
===== 7. AKO BY MAL BYŤ POUŽITÝ prúdenia PLAQUEOFF® POWDER?
Mala by byť použitá raz denne a môže byť pridaná do mokrého alebo suchého jedla.
=====
===== 8. mÔŽU TEHOTNÉ a DOJČIACE MAČKY a PSI POUŽÍVAŤ prúdenia PLAQUEOFF®?
Neuskutočnili sa žiadne štúdie s osobitným dôrazom na účinky prúdenia PlaqueOff® na tehotných alebo dojčiacich zvieratách. Preto neodporúčame dávať prípravok tehotným a dojčiacim zvieratám.
=====
===== 9. SÚ PRÍPRAVKY prúdenia PLAQUEOFF® BEZPEČNÉ PRE ZVIERATÁ, ktorí trpia problémami so štítnou žľazou?
U zvierat, ktoré majú problémy so štítnou žľazou, sa musí dávať pozor na príjem jódu v krmive. Keďže morské riasy, vrátane riasy Ascophyllum nodosum majú prirodzene vysoký obsah jódu, odporúčame chovateľom zvierat s ochorením štítnej žľazy, aby prípadné používanie tohto prípravku konzultovali s veterinárom.
=====
===== 10. ČO MÁM ROBIŤ , KEĎ MÁ ZVIERA STÁLE zúfalo dYCH?
Pretrvávajúce zlý dych môže byť príznakom vážnejšieho základného stavu a mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom.

Výrobca: SweDenCare AB, Sweden

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.