Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
K-9 Lite-Senior 1 kg5,49EUR
K-9 Growth Large Breed 1 kg5,74EUR
K-9 Maintenance 1 kg5,49EUR
K-9 Growth Small Breed 1 kg6,69EUR
K-9 Maintenance Large Breed 1 kg5,49EUR

K-9 Growth Large Breed 1 kg

K-9 Growth Large Breed 1 kg Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
Cena:5,74EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

K-9 Growth Large Breed 1 kg

Kompletné krmivo pre šteňatá veľkých plemien.

Pre šteňatá a mladé rastúce psy, vhodné aj pre prikrmovanie dojčených šteniat od 3 týždňov a pre gravidné a dojčiace suky, prispôsobené potrebám veľkých psov (vrátane veľkosti granuliek).

K-9 Selection GROWTH je špeciálna kompletná výživa pre šteňatá a rýchlo rastúce psy veľkých a obrích plemien aj pre gravidné a dojčiace suky. Umožňuje kontrolu rastu, minimalizuje nebezpečenstvo kĺbových ťažkostí a nedostatočného vývinu kostí. Generáciami psov preverené krmivo, veľmi ľahko stráviteľné a výživné. Používa sa tiež pre dospelých psov trpiacich nechutenstvom k povzbudeniu ich chute a zlepšenie kondície.

Vyrobené v Kanade podľa osvedčenej tradičnej receptúry z kuracieho mäsa, kuracieho tuku, kukurica, pšenica, mlieka a doplnkov. Iba z kanadských surovín, bez náhrad a chemickej konzervácie, stabilizované prírodnými látkami.

K-9 Selection GROWTH LARGE BREED je kompletný kŕmenie, žiadne ďalšie doplnky nie sú potrebné. K tomuto kŕmenie potrebuje pes už len dostatok čistej čerstvej vody.

zloženie:

múčka z kuracieho mäsa, mletá žltá kukurica, kurací tuk (stabilizovaný vitamínom E), kukuričná múčka, mletá pšenica, kuracia múčka a produkty, sušené zbierané mlieko, kurací vývar, fosforečnanu fosfát, chlorid sodný, uhličitan vápenatý, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočíšny sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex Menadion sodium bisulfitového, prídavok vitamínu B12, riboflavín, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, biotín, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný

Zákazníci kúpili spolu s

Ilustrační obrázek PROFIZOO Vodítko

PROFIZOO Vodítko

4,06EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek K-9 Growth 3 kg

K-9 Growth 3 kg

15,85EUR
Kúpiť
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.