Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Maxi Adult 15kg53,90EUR
Royal Canin Maxi Adult 5+ 15kg58,05EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg34,53EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg24,02EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg38,99EUR

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Odporúčaná cena:
28,82 EUR
Zľava:
17%
Cena:24,02EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg

Kompletné krmivo pre psov s hovädzím mäsom a ryžou

Zloženie tohto krmiva je založené predovšetkým na podiele hovädzieho mäsa ako základnej suroviny živočíšneho pôvodu a podielu ryže ako zdroja glycidovú zložky. Nie sú použitá rastlinná krmivá, ktoré môžu spôsobiť alergiu (sója, pšenica). Pri veľmi priaznivej cene sa tak jedná o krmivo s vysokou stráviteľnosťou a dietetickú hodnotou. Obsah a podiel bielkovín a tuku spĺňa požiadavky na výživu všetkých dospelých psov. Zaradené komponenty vytvárajú krmivo o vysokej chutnosti, ktoré je psami veľmi dobre prijímaná. Prispieva k tomu veľkosť a tvar jednotlivých granúl. Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikroprvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa. Vitamíny sú v dostatočnom množstve a vyváženom podielu s tým, že je vyšší podiel vitamínu C, ktorý podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva. U starších psov je tak predchádzať kývanie a vypadávanie zubov vrátane veľmi dobré regenerácie a prevenciu voči infekčným chorobám. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. Prispievajú k výrazne vyššiemu využitiu všetkých potrebných živín a vytvára odolnosť voči stresom.

Zloženie: obilniny (ryža, kukurica), mäso a produkty živočíšneho pôvodu 31% (sušené mäso, hovädzie mäso lisované, hydinová pečeň, lososový extrakt), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezky), tuky a oleje (živočíšny tuk, lososový olej), kvasnice, yucca, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.

Analytické zložky:

  • Hrubý protein 25 %
  • Hrubý tuk 10 %
  • Anorganické látky 6,5 % (hrubý popel)
  • Hrubá vláknina 3,2 %

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.