Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg34,53EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg24,02EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg38,99EUR
Brit Care Dog Weight Loss Rabbit 12kg40,42EUR

Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg

Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
Akcia
Odporúčaná cena:
44,84 EUR
Zľava:
13%
Cena:38,99EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg

Kompletné PREMIUM krmivo pre dospelých psov všetkých plemien.

Energeticky bohatšie krmivo 26-16 SPORTIVE prináša väčší podiel stavebných bielkovín a viac energie pre pokrytie mierne zvýšených živinových nárokov pracovných, športových alebo chovných psov v období ich zvýšenej aktivity.

Receptúra je zostavená na báze výdatnej „červené“ hovädzie svaloviny, ktorá je optimálnym zdrojom stavebných bielkovín pre všetky plemená psov. Výdatné červené mäso je doplnené ľahko stráviteľným „bielym“ mäsom hydiny a rýb. Ľahko stráviteľný hydinový tuk zase dodáva pohotovú energiu. Krmivo možno nasadiť všade, kde je požadovaná vyššia svalová aktivita a ľahší fyzický výkon. Je vhodné tiež k výžive gravidných a dojčiacich fen. Možno ho alternatívne nasadiť aj pri odchove aktívnych mladých psov stredných a veľkých plemien, ktorí sú už zaradení do aktívneho výcviku a tréningu. Krmivo obsahuje všetky potrebné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v pomeroch optimalizovaných pre stredne zaťažené psy. Je preto ekonomickou variantou zdravej výživy psov všade tam, kde sú kladené vyššie nároky na prísun všetkých živín.

zloženie:

pšeničná múka, hydinový tuk, hydinový proteín sušený, hovädzie mäsová múčka, jačmeň, kukurica, pšenica, hemoglobín sušený, rybia múčka, cukrovarské rezky sušené (zbavené cukru), hydinový pečeňový hydrolyzát, jablčná matolina sušená, chlorid sodný.

Stráviteľná energia: 1.650 KJ / 100g; 3.950 Kcal / kg.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.