Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg34,53EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg24,02EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg38,99EUR
Brit Care Dog Weight Loss Rabbit 12kg40,42EUR

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Odporúčaná cena:
28,82 EUR
Zľava:
17%
Cena:24,02EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

DELIKAN CD Beef and rice 15 kg

Kompletné krmivo pre psov s hovädzím mäsom a ryžou

Zloženie tohto krmiva je založené predovšetkým na podiele hovädzieho mäsa ako základnej suroviny živočíšneho pôvodu a podielu ryže ako zdroja glycidovú zložky. Nie sú použitá rastlinná krmivá, ktoré môžu spôsobiť alergiu (sója, pšenica). Pri veľmi priaznivej cene sa tak jedná o krmivo s vysokou stráviteľnosťou a dietetickú hodnotou. Obsah a podiel bielkovín a tuku spĺňa požiadavky na výživu všetkých dospelých psov. Zaradené komponenty vytvárajú krmivo o vysokej chutnosti, ktoré je psami veľmi dobre prijímaná. Prispieva k tomu veľkosť a tvar jednotlivých granúl. Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikroprvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa. Vitamíny sú v dostatočnom množstve a vyváženom podielu s tým, že je vyšší podiel vitamínu C, ktorý podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva. U starších psov je tak predchádzať kývanie a vypadávanie zubov vrátane veľmi dobré regenerácie a prevenciu voči infekčným chorobám. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. Prispievajú k výrazne vyššiemu využitiu všetkých potrebných živín a vytvára odolnosť voči stresom.

Zloženie: obilniny (ryža, kukurica), mäso a produkty živočíšneho pôvodu 31% (sušené mäso, hovädzie mäso lisované, hydinová pečeň, lososový extrakt), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezky), tuky a oleje (živočíšny tuk, lososový olej), kvasnice, yucca, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.

Analytické zložky:

  • Hrubý protein 25 %
  • Hrubý tuk 10 %
  • Anorganické látky 6,5 % (hrubý popel)
  • Hrubá vláknina 3,2 %

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.