Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
DELIKAN CD Beef and rice 15 kg26,06EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg45,04EUR
Royal Canin Giant Adult 15kg + „RC Clona“51,82EUR

Happy Dog Profi Line Krokette 30/20 High Energy 20kg

Happy Dog Profi Line Krokette 30/20 High Energy 20kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
  • Doprovodný obrázek
  • Doprovodný obrázek
Doprava zadarmo
Odporúčaná cena:
46,19 EUR
Zľava:
9%
Cena:41,99EUR
Hodnotenie produktu:
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

Happy Dog Profi Line Krokette 30/20 High Energy 20kg

Kompletné PREMIUM krmivo pre dospelých psov všetkých plemien vo vysokej záťaži.

Energeticky veľmi bohaté krmivo 30-20 HIGH ENERGY poskytuje všetkým psom vo vysokej fyzickej záťaži veľmi dôležité stavebné bielkoviny pre obnovu krvných a svalových bielkovín a pre rast svalovej hmoty. Pre pracovné a športové psy vo veľkej fyzickej záťaži, tiež pre gravidné a dojčiace suky. Vysoká koncentrácia živín poskytuje aktívnym psom už v malom objeme krmiva bohatý a rýchly prísun dostatočného množstva bielkovín a tukov a tým zaťažuje tráviace ústrojenstvo len minimálne mierou.

Receptúra je zostavená na báze výdatnej „červené“ hovädzie svaloviny, ktorá je optimálnym zdrojom stavebných bielkovín pre všetky plemená psov. Výdatné červené mäso je doplnené ľahko stráviteľným „bielym“ mäsom hydiny a rýb. Ľahko stráviteľný hydinový tuk je zasa zdrojom pre náhradu spotrebovanej energie. Krmivo možno nasadiť u pracovných a športových psov v období vrcholnej fyzickej aktivity, napr. Vytrvalostný mushing, caniscross, agilitty, pulling, atď. Je vhodné tiež k výžive psov s vysokou psychickou záťažou, napr. Ostraha, canisterapia, čuchové práce (stopy, drogy , výbušniny, záchranári a lavínoví psi), atď. Táto receptúra sa dá nasadiť aj ako „antistresové“ krmivo pre psov pri dlhých transportoch a preprave. Obsahuje všetky potrebné minerálne látky, stopové prvky a vitamíny v množstve a vzájomných pomeroch optimalizovaných pre vysoko zaťažené psy.

zloženie:

hydinový proteín sušený, pšeničná múka, hydinový tuk, pšenica, kukurica, hovädzie mäsová múčka, hemoglobín sušený, rybia múčka, cukrovarské rezky sušené (zbavené cukru), hydinový pečeňový hydrolyzát, jablčná matolina sušená, chlorid sodný.

Stráviteľná energia: 1.790 KJ / 100g; 4.280 Kcal / kg.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.