Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg53,90EUR
Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg36,56EUR
Royal Canin Giant Adult 15kg51,41EUR
Happy Dog Profi Line Krokette 26/16 Sportive 20kg38,99EUR

DELIKAN CD Adult maxi 15 kg

DELIKAN CD Adult maxi 15 kg Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Odporúčaná cena:
38,99 EUR
Zľava:
13%
Cena:33,90EUR
Dostupnosť: Skladom

Popis produktu

DELIKAN CD Adult maxi 15 kg

Kompletné krmivo pre aktívnych psov veľkých plemien

Špeciálna receptúra tohto krmiva spĺňa moderné požiadavky na výživu dospelých psov väčších plemien. Krmivo je zložené len z látok rastlinného a živočíšneho pôvodu, ktoré sú pre psov prospešné, majú vysokú stráviteľnosť, vysokú dietetickú hodnotu a nevyvolávajú alergiu (nie je obsiahnutá sója, pšenica). Obsah všetkých potrebných živín s veľmi vysokou stráviteľnosťou plne saturuje potreby psov veľkých plemien vrátane gravidných a dojčiacich fen. Podiel bielkovín je zabezpečený predovšetkým z látok živočíšneho pôvodu (hydinové mäso a produkty hydiny). Nenasýtené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) sú vo vyváženom pomere. Obsah makro aj mikroprvkov plne pokrýva potrebu dospelého psa veľkého plemena. Vitamíny sú vo vyváženom pomere s tým, že je vyšší podiel vitamínu C, ktorý podporuje tvorbu biosyntézy kolagénu. Tým je zabezpečená správna regenerácia kostného a chrupavkového tkaniva. Spoločne s vitamínom C prispieva k zvýšenej odolnosti a zlepšenému imunitnému systému podiel obsiahnutých probiotík, ktoré pozitívne upravujú črevnú mikroflóru. Prispievajú aj k výrazne vyššiemu využitiu všetkých potrebných živín a vytvára odolnosť voči stresom a záťažiam.

Zloženie: mäso a produkty živočíšneho pôvodu (sušené hydinové mäso, sušené rybie mäso, lososový extrakt), obilniny (ryža, kukurica), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (kukuričný glutén, cukrovarské rezky), tuky a oleje (hydinový tuk, slnečnicový olej, lososový olej), kvasnice, yucca, minerálne látky. Ďalej obsahuje antioxidanty, konzervanty, farbivá, ochucovadlá.

Spôsob kŕmenia: krmivo podávame v suchom stave, poprípade preliate vlažnou vodou alebo vlažným vývarom. Po preliatí odporúčame podávať za 10 minút, až granule nasiaknu tekutinu. Zvieraťu je nutné zabezpečiť dostatok čerstvej vody na pitie.

Skladovanie: krmivo skladujte v suchom, chladnom a vzdušnom mieste.

Analytické zložky: Hrubý proteín 32% Hrubý tuk 18% Anorganické látky 5,4% (popol) Vláknina 2,9%

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.