Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICARE antiparazitný šampón pre psov, 300 ml6,13EUR
Háčik na kliešte O'Tom 2ks5,23EUR
MENFORSAN Antiparazitný sprej s extraktom z citronely pre psov 250 ml7,24EUR
TC SOS - Dog Shampoo, 500 ml7,70EUR
VITAR Predator IXO Protector5,06EUR
Až 50 % zľava na krmivo PROFIDOG Premium Plus
Nalezené podkategorie:
spot on (4)
spreje (6)
šampóny (16)
ultrazvukové (10)
Ostatné (26)

Antiparazitiká a spreje pre psy

Nie vždy sa vás drží ako kliešť. A tak si po hrách v tráve alebo vystrájaní s inými psíkmi občas domov privedie i ďalšieho nevítaného hosťa – kliešťa či blšku. Pre psíkovu i vašu bezpečnosť ponúkame hneď niekoľko možností ako sa ochrániť pred kliešťami a inými potvorkami. Môžete zvoliť obojky proti kliešťom, ktoré psík môže nosiť celú sezónu, antiparazitné spreje s ľahkou aplikáciou alebo roztoky, ktoré mu nakvapkáte priamo na kožu. Kliešte si tak budú musieť nájsť domov niekde inde.

1 2 3 4 5 6
Ilustrační obrázek Insect Shield antiparazitný a repelentný oblečok pre psov S

Insect Shield antiparazitný a repelentný oblečok pre psov S

Antiparazitné šatky a tričká Insect Shield - Hi-Tech NANO technológie v boji proti kliešťom a hmyzu! • Chráni proti kliešťom, blchám, komárom, mravcom a ostatnému hmyzu • Repelentný a insekticídny účinok ihneď po nasadení • Úplne bez zápachu, bezpečné pre dospelých aj malé deti • Účinná látka sa nevstrebáva do organizmu • Účinnosť až 3 roky, vydrží 70 praní spôsob, ako ochrániť vášho psíka pred napadnutím kliešťami, blchami, mravcami, komármi, pakomármi, muchami a iným nepríjemným hmyzom. Pred prechádzkou či pobytom v prírode nasaďte šatku alebo tričko. Insect
22,34EUR
Kúpiť

Po hrátkach v tráve alebo pri vyvádzanie s inými psíkmi občas domov privedú aj nepozvaného hosťa - kliešte alebo blchy! Pre Pejskové i vašej bezpečnosť ponúkame antiparazitiká, ktorá vám pomôžu takýmto situáciám ľahko predchádzať. Sú to účinné obojky proti kliešťom, ktoré môže psík nosiť po celú sezónu, antiparazitné spreje s veľmi jednoduchou aplikáciou alebo roztoky pre nakvapkanie rovno na kožu.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.