Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICARE pes šampón antiparazitárny s Tea Tree 300ml6,88EUR
Háčik na kliešte O'Tom 2ks5,45EUR
MENFORSAN Antiparazitný sprej s extraktom z citronely pre psov 250ml7EUR
MENFORSAN Práškový šampón s repelentom 250g8,31EUR
VITAR Predator IXO Protector4,89EUR
PROFIDOG Premium Plus 12 kg + darček 4 maškrty Fruitees
Nalezené podkategorie:
spot on (1)
spreje (4)
šampóny (16)
ultrazvukové (12)
Ostatné (16)

Antiparazitiká a spreje pre psy

Nie vždy sa vás drží ako kliešť. A tak si po hrách v tráve alebo vystrájaní s inými psíkmi občas domov privedie i ďalšieho nevítaného hosťa – kliešťa či blšku. Pre psíkovu i vašu bezpečnosť ponúkame hneď niekoľko možností ako sa ochrániť pred kliešťami a inými potvorkami. Môžete zvoliť obojky proti kliešťom, ktoré psík môže nosiť celú sezónu, antiparazitné spreje s ľahkou aplikáciou alebo roztoky, ktoré mu nakvapkáte priamo na kožu. Kliešte si tak budú musieť nájsť domov niekde inde.

1 2 3 4 5
Ilustrační obrázek Tickless Mini dog nabíjací - ružovozlaté

Tickless Mini dog nabíjací - ružovozlaté

Dobíjací ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS Mini - Nová generácia ultrazvukového odpudzovača kliešťov a bĺch špeciálne určeného pre malé domáce zvieratá. TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci na záhrade, poľovníctve, na prechádzke alebo pri kempe. Prístroj pracuje tak, že vydáva množstvo ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je efektívna v dosahu vysielania až do 2,5m.
52,03EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psy-black

TICKLESS PET - Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psy-black

Ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov TICKLESS je ideálnym riešením na odpudzovanie kliešťov pri športovaní vo voľnej prírode, počas výletu, pri práci na záhrade, poľovníctve, na prechádzke alebo pri kempe. Prístroj pracuje tak, že vydáva množstvo ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy. TICKLESS je efektívna v dosahu vysielania až do 1,5m.
35,65EUR
Kúpiť

Po hrátkach v tráve alebo pri vyvádzanie s inými psíkmi občas domov privedú aj nepozvaného hosťa - kliešte alebo blchy! Pre Pejskové i vašej bezpečnosť ponúkame antiparazitiká, ktorá vám pomôžu takýmto situáciám ľahko predchádzať. Sú to účinné obojky proti kliešťom, ktoré môže psík nosiť po celú sezónu, antiparazitné spreje s veľmi jednoduchou aplikáciou alebo roztoky pre nakvapkanie rovno na kožu.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.