Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICAT Bentonit brown 10 kg NEW4EUR
PROFICAT Bentonit blue-grey 10 kg NEW4,28EUR
PROFICAT Bentonit white extra fine 10 kg NEW5,88EUR
PROFICAT Bentonit white 10 kg NEW5,51EUR
ECO PACK PROFICAT Bentonit white extra fine 10 kg NEW 6 ks30,09EUR

PROFICAT Bentonit blue-grey 10 kg NEW

PROFICAT Bentonit blue-grey 10 kg NEW Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
  • Doprovodný obrázek
AkciaZĽAVA 30%
Cena:4,28EUR
Pôvodná cena:6,12 EUR
Vaša zľava: 30 %
Ušetríte: 1,84 EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFICAT Bentonit blue-grey 10 kg NEW

Vysoko savé, prírodné a šetrné stelivo pre mačky. Pohlcujúce nechcené pachy v domácnosti, zanecháva váš domov čistý a bezpečný.

Modrošedé stelivo PROFICAT Bentonit blue-grey, vyrobené z prírodného bentonitu zaručuje zdravotnú nezávadnosť pre Vašu mačičku, ostatných členov domácnosti a zároveň je ohľaduplné k životnému prostrediu. Nedráždi citlivé mačacie labky.

Stelivo PROFICAT Bentonit blue-grey vďaka svojej štruktúre vytvára mačkám prirodzené prostredie, ako v prírode. Takže aj u vás doma sa bude cítiť ako v divočine. Ale vďaka stelive Váš domov zostane svieži a čistý. Podstielku si Vašu mačacie spolubývajúci obľúbia a budú sa radi vracať na „svoje“ miestečko. Stelivo PROFICAT je vysoko nasiakavé, pach i vlhkosť teda zostanú „uzamknuté“ vnútri. PROFICAT Bentonit blue-grey je vhodný do nekrytých toaliet.

Aj upratovanie bude pre majiteľov štvornohých kamarátov hračkou. Stelivo vytvorí iba hrudky, ktoré sa ľahko naberú na lopatku. Antibakteriálne vlastnosti podstielky udrží váš domov v bezpečí. Váš domov bude stále čistý a bez nechceného zápachu. Mačacie stelivo je nutné každý deň meniť a dopĺňať, aby sme zabránili šíreniu mikróbov. Jedine tak budú mačacie priatelia spokojní. Toaletu nechajte na rovnakom mieste a nehýbte s ňou, mačička si zvykne na svoje miesto a iné vyhľadávať už nebude.

Prednosťou produktu je aj to, že pochádza výlučne z Českej republiky. Je finančne nenáročný a nezaťaží váš rodinný rozpočet.

Obsah balenia je 10 kg.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.