Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera Air 550 R37,74EUR
Darwins NUTRIN Pond - Optimal 1500g9,46EUR
sera omnisan 250 ml8,40EUR
Tetra Pond Sticks 10 l23,61EUR
Tetra Pond Algorem 3 l63,45EUR
Nalezené podkategorie:
krmivá (87)
Prípravky na úpravu vody (36)
Meranie hodnôt vody (12)
Prípravky proti riasam (14)
Lieky pre studenovodné ryby (15)
Filtre a technika (58)

Okrasné jazierka

Na PROFIZOO nájdete všetko potrebné na to, aby ste svoje jazierko fungujúce ako prírodné napájadlo a kúpalisko pre vtáky premenili na klenot záhrady. Prípravky na úpravu vody, filtre a technické vybavenie sú trojkombináciou, ktorá sa postará o čistotu a priezračnosť okrasného jazierka. Akonáhle sa v ňom začnú preháňať i ryby, je treba doplniť výbavu o krmivo a liečivé prípravky pre okrasné studenovodné ryby.

1 2 3 17 18 19
Ilustrační obrázek Sera med Professional Argulol 100 ml

Sera med Professional Argulol 100 ml

Liečivo predovšetkým pre ryby v okrasnom jazierku proti parazitujúcim korýšům: kapřivci (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žábrohlísti (Ergasilus) a parazitujúce svinky. sera med Professional Argulol zachytáva nielen práve sajúci parazitmi, ale aj plávajúce kôrovce. Liečba je ukončená už po 24 hodinách; pre zaistenie lariev parazitov, ktoré sa vyliahli z vajíčok neskôr, je zmysluplné dávku po 3 týždňoch zopakovať. Možno aplikovať aj v akváriu. 100 ml na 20 000 litrov
62,27EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

S vodnou plochou získa vaše záhrada úplne nový vzhľad a samotná stavba pritom nie je vôbec zložitá. Stačí mať k dispozícii rovnú plochu a základný materiál pre prevádzku. Nesmie chýbať bazénový filter, čerpadlo a ďalšie technické vybavenie ako sú fondánové trysky alebo UV a UVC systémy. Potom už len zaobstarať rybičky, krmivo pre okrasné studenovodné ryby, dekorácie a okrasné jazierko je na svete.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.