Vážení zákazníci, vzhľadom k súčasnej situácii sa môže vybavenia niektorých objednávok až o týždeň oneskoriť. Prosíme preto o prípadnú trpezlivosť a pochopenie. Ďakujeme.
Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera Air 550 R35,45EUR
Darwins NUTRIN Pond - Optimal 1500g9,46EUR
Tetra Pond Sticks 10 l23,61EUR
Tetra Pond Algorem 3 l55,17EUR
Tetra Pond Koi Sticks 10l29,83EUR
Nalezené podkategorie:
krmivá (88)
Prípravky na úpravu vody (36)
Meranie hodnôt vody (12)
Prípravky proti riasam (14)
Lieky pre studenovodné ryby (15)
Filtre a technika (64)

Okrasné jazierka

Na PROFIZOO nájdete všetko potrebné na to, aby ste svoje jazierko fungujúce ako prírodné napájadlo a kúpalisko pre vtáky premenili na klenot záhrady. Prípravky na úpravu vody, filtre a technické vybavenie sú trojkombináciou, ktorá sa postará o čistotu a priezračnosť okrasného jazierka. Akonáhle sa v ňom začnú preháňať i ryby, je treba doplniť výbavu o krmivo a liečivé prípravky pre okrasné studenovodné ryby.

1 2 3 17 18 19
Ilustrační obrázek Sera Goldy gran 100ml

Sera Goldy gran 100ml

sera goldy gran je výživné, obzvlášť ľahko stráviteľné základné krmivo pre všetky studenovodné ryby. Optimálne spĺňa špeciálne potreby týchto náročných chovných foriem zlatých rybiek. Vďaka šetrnému spôsobu spracovania zostávajú obsiahnuté všetky hodnotné látky VIP formule a tiež vybraných surovín ako omega mastných kyselín, betaglukány, astaxantín, esenciálne aminokyseliny, vitamíny, minerály, stopové prvky. Výsledkem sú krásne farby, zdravý rast, silný imunitný systém, plodnosť a vitalita. Kŕmte niekoľkokrát denne len toľko, koľko v krátkom čase ryby pojmú. Pre obzvlášť krásne vyfarbenie odporúčame príležitostne doplniť krmivom sera Goldy color spirulina.
2,90EUR
Kúpiť

S vodnou plochou získa vaše záhrada úplne nový vzhľad a samotná stavba pritom nie je vôbec zložitá. Stačí mať k dispozícii rovnú plochu a základný materiál pre prevádzku. Nesmie chýbať bazénový filter, čerpadlo a ďalšie technické vybavenie ako sú fondánové trysky alebo UV a UVC systémy. Potom už len zaobstarať rybičky, krmivo pre okrasné studenovodné ryby, dekorácie a okrasné jazierko je na svete.

Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.