Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera Air 550 R + DOPRAVA ZADARMO35,18EUR
Darwins NUTRIN Pond - Optimal 1500g9,39EUR
Tetra Pond Algorem 3 l + DOPRAVA ZADARMO54,74EUR
Tetra Pond Koi Sticks 10l + DOPRAVA ZADARMO29,60EUR
Sera flakes 10 l + DOPRAVA ZADARMO27,54EUR
Nalezené podkategorie:
krmivá (89)
Prípravky na úpravu vody (35)
Meranie hodnôt vody (12)
Prípravky proti riasam (14)
Lieky pre studenovodné ryby (15)
Filtre a technika (64)

Okrasné jazierka

Na PROFIZOO nájdete všetko potrebné na to, aby ste svoje jazierko fungujúce ako prírodné napájadlo a kúpalisko pre vtáky premenili na klenot záhrady. Prípravky na úpravu vody, filtre a technické vybavenie sú trojkombináciou, ktorá sa postará o čistotu a priezračnosť okrasného jazierka. Akonáhle sa v ňom začnú preháňať i ryby, je treba doplniť výbavu o krmivo a liečivé prípravky pre okrasné studenovodné ryby.

1 2 3 17 18 19
Ilustrační obrázek Sera med Professional Argulol 100 ml + DOPRAVA ZADARMO

Sera med Professional Argulol 100 ml + DOPRAVA ZADARMO

Liečivo predovšetkým pre ryby v okrasnom jazierku proti parazitujúcim korýšům: kapřivci (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žábrohlísti (Ergasilus) a parazitujúce svinky. sera med Professional Argulol zachytáva nielen práve sajúci parazitmi, ale aj plávajúce kôrovce. Liečba je ukončená už po 24 hodinách; pre zaistenie lariev parazitov, ktoré sa vyliahli z vajíčok neskôr, je zmysluplné dávku po 3 týždňoch zopakovať. Možno aplikovať aj v akváriu. 100 ml na 20 000 litrov
70,70EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek sera OMNIPUR 50 ml

sera OMNIPUR 50 ml

sera OMNIPUR bojuje proti najčastejším ochoreniam akváriových rýb v sladkovodnom akváriu: bakteriálne infekcie, hniloba plutiev, plesne (Saprolegnia, Achlya), zhoršenie kože (Costia, Chilodonella), Trichodina, Oodinium, žiabrové a kožné červy (Dactylogyrus alebo Gyrodactylus), vonkajšie ranky. Chrániť pred deťmi a domácimi zvieratami. Skladovať v chlade a tme. Roztok skladovať vždy v dodanom obale. Nepoužívať u zvierat určených na konzumáciu. Dodržiavať informačné popis.
7,55EUR
Kúpiť

S vodnou plochou získa vaše záhrada úplne nový vzhľad a samotná stavba pritom nie je vôbec zložitá. Stačí mať k dispozícii rovnú plochu a základný materiál pre prevádzku. Nesmie chýbať bazénový filter, čerpadlo a ďalšie technické vybavenie ako sú fondánové trysky alebo UV a UVC systémy. Potom už len zaobstarať rybičky, krmivo pre okrasné studenovodné ryby, dekorácie a okrasné jazierko je na svete.

Aktuální akční nabídka Volajte zadarmo 0800 888 999, Linka je zriadená pre objednávky v čase po-pá od 9.00 - 16.00
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.