Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera Air 550 R + DOPRAVA ZADARMO35,18EUR
Darwins NUTRIN Pond - Optimal 1500g9,39EUR
Tetra Pond Algorem 3 l + DOPRAVA ZADARMO54,74EUR
Tetra Pond Koi Sticks 10l + DOPRAVA ZADARMO29,60EUR
Sera crystal 5000 ml + DOPRAVA ZADARMO105,60EUR
Nalezené podkategorie:
krmivá (89)
Prípravky na úpravu vody (35)
Meranie hodnôt vody (12)
Prípravky proti riasam (14)
Lieky pre studenovodné ryby (15)
Filtre a technika (64)

Okrasné jazierka

Na PROFIZOO nájdete všetko potrebné na to, aby ste svoje jazierko fungujúce ako prírodné napájadlo a kúpalisko pre vtáky premenili na klenot záhrady. Prípravky na úpravu vody, filtre a technické vybavenie sú trojkombináciou, ktorá sa postará o čistotu a priezračnosť okrasného jazierka. Akonáhle sa v ňom začnú preháňať i ryby, je treba doplniť výbavu o krmivo a liečivé prípravky pre okrasné studenovodné ryby.

1 2 3 17 18 19
Ilustrační obrázek Sera med Professional Argulol 100 ml + DOPRAVA ZADARMO

Sera med Professional Argulol 100 ml + DOPRAVA ZADARMO

Liečivo predovšetkým pre ryby v okrasnom jazierku proti parazitujúcim korýšům: kapřivci (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žábrohlísti (Ergasilus) a parazitujúce svinky. sera med Professional Argulol zachytáva nielen práve sajúci parazitmi, ale aj plávajúce kôrovce. Liečba je ukončená už po 24 hodinách; pre zaistenie lariev parazitov, ktoré sa vyliahli z vajíčok neskôr, je zmysluplné dávku po 3 týždňoch zopakovať. Možno aplikovať aj v akváriu. 100 ml na 20 000 litrov
70,70EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Sera color sticks 1000 ml

Sera color sticks 1000 ml

sera color sticks granulát podporuje vyfarbenie všetkých studenovodných rýb v akváriu i záhradnom jazierku. Vďaka šetrnému spracovaniu kvalitných surovín je ľahko stráviteľný. Prírodné minerály, stopové prvky a pridávané vitamíny zlepšujú zdravotný stav rýb a posilňujú imunitu. Pre menšie bazénové ryby ako sú závojnatky, doporučujeme striedanie krmív sera goldy, sera goldy Royal a sera goldy Color.
6,42EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek sera super aktívne uhlie 2kg + DOPRAVA ZADARMO

sera super aktívne uhlie 2kg + DOPRAVA ZADARMO

Absorbuje jedovaté látky a farbivá z akvarijné vody rýchlo a spoľahlivo. Žlté sfarbenie vody zmizne. Voda je krištáľovo čistá. sera super aktívne uhlie neovplyvňuje hodnotu pH. sera super aktívne uhlie neobsahuje fosfáty ani nitráty. Po ukončenej liečbe by ste mali krátko zvýšiť podiel sera super aktívneho uhlia vo filtri. Pred použitím liečiv sera super aktívne uhlie odstráňte z filtra. Inak budú účinné látky liečiv okamžite absorbované. sera super aktívne uhlie zostáva vďaka svojej veľkej ploche aktívne po dobu 6 týždňov. Pre filtráciu sladkej a slanej vody.
43,55EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek sera OMNIPUR 5000 ml + DOPRAVA ZADARMO

sera OMNIPUR 5000 ml + DOPRAVA ZADARMO

sera OMNIPUR bojuje proti najčastejším ochoreniam akváriových rýb v sladkovodnom akváriu: bakteriálne infekcie, hniloba plutiev, plesne (Saprolegnia, Achlya), zhoršenie kože (Costia, Chilodonella), Trichodina, Oodinium, žiabrové a kožné červy (Dactylogyrus alebo Gyrodactylus), vonkajšie ranky. Chrániť pred deťmi a domácimi zvieratami. Skladovať v chlade a tme. Roztok skladovať vždy v dodanom obale. Nepoužívať u zvierat určených na konzumáciu. Dodržiavať informačné popis.
161,05EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek sera čerpadlo PP 9000 - nový model + DOPRAVA ZADARMO

sera čerpadlo PP 9000 - nový model + DOPRAVA ZADARMO

sera PP čerpadlá spájajú vlastnosti dôležité pre moderného majiteľa jazierka: Čerpadlá sú ľahko ovládateľná, majú pekne tvarovaný kôš s držadlom, ktoré poskytuje dobrú stabilitu čerpadla v jazierku a kôš ho chráni pred veľkými časticami. Čerpadlá sú vybavené optimalizovaným rotorom, ktorý výrazne bráni upchatiu a predlžuje čistiace interval.
191,96EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

S vodnou plochou získa vaše záhrada úplne nový vzhľad a samotná stavba pritom nie je vôbec zložitá. Stačí mať k dispozícii rovnú plochu a základný materiál pre prevádzku. Nesmie chýbať bazénový filter, čerpadlo a ďalšie technické vybavenie ako sú fondánové trysky alebo UV a UVC systémy. Potom už len zaobstarať rybičky, krmivo pre okrasné studenovodné ryby, dekorácie a okrasné jazierko je na svete.

Aktuální akční nabídka Volajte zadarmo 0800 888 999, Linka je zriadená pre objednávky v čase po-pá od 9.00 - 16.00
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.