Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Sera med Professional Argulol 100 ml65,34EUR
Sera Air 550 R40,34EUR
Darwins NUTRIN Pond - Optimal 1500g9,46EUR
sera omnisan 250 ml8,79EUR
Tetra Pond Sticks 10 l30EUR
Nalezené podkategorie:
krmivá (75)
Prípravky na úpravu vody (33)
Meranie hodnôt vody (12)
Prípravky proti riasam (14)
Lieky pre studenovodné ryby (15)
Filtre a technika (43)
Výpredaj (11)

Okrasné jazierka

Na PROFIZOO nájdete všetko potrebné na to, aby ste svoje jazierko fungujúce ako prírodné napájadlo a kúpalisko pre vtáky premenili na klenot záhrady. Prípravky na úpravu vody, filtre a technické vybavenie sú trojkombináciou, ktorá sa postará o čistotu a priezračnosť okrasného jazierka. Akonáhle sa v ňom začnú preháňať i ryby, je treba doplniť výbavu o krmivo a liečivé prípravky pre okrasné studenovodné ryby.

1 2 3 15 16 17
Ilustrační obrázek Sera med Professional Argulol 100 ml

Sera med Professional Argulol 100 ml

Liečivo predovšetkým pre ryby v okrasnom jazierku proti parazitujúcim korýšům: kapřivci (Argulus), kotevné červy (Lernaea), žábrohlísti (Ergasilus) a parazitujúce svinky. sera med Professional Argulol zachytáva nielen práve sajúci parazitmi, ale aj plávajúce kôrovce. Liečba je ukončená už po 24 hodinách; pre zaistenie lariev parazitov, ktoré sa vyliahli z vajíčok neskôr, je zmysluplné dávku po 3 týždňoch zopakovať. Možno aplikovať aj v akváriu. 100 ml na 20 000 litrov
65,34EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek sera OMNIPUR 50 ml

sera OMNIPUR 50 ml

sera OMNIPUR je prípravok so širokospektrálnym účinkom. Bojuje s najbežnejšími chorobami okrasných rýb v sladkovodných akváriách: bakteriálne infekcie, hniloba plutiev, infekcie plesňové (Saprolegnia, Achlya), napadnutia kožného slizu (Costia, Chilodonella), Trichodina, Oodinium, žiabrové a kožné červy (Dactylogyrus alebo Gyrodactylus), kožné zranenia a otvorené ranky. 50 ml na 1 000 litrov
6,59EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek sera cyprinopur 250 ml

sera cyprinopur 250 ml

Vysoko účinný prostriedok do záhradných jazierok proti vodnateľnosti a rybím všetkým. Ryby sú obzvlášť náchylné k chorobám na jar. Liečebná kúra prípravkom sera cyprinopur podľa návodu pomôže proti jarnej virémiu. Sera cyprinopur je tiež vysoko účinný proti parazitujúcim malým korýšům (tzv. Rybie vši). Okamžite preruší aktivitu parazitov a zabraňuje rozšíreniu vírusov. Chrániť pred deťmi a domácimi zvieratami! Skladovať v chlade a tme! Nepoužívať u zvierat určených na konzumáciu! Dodržiavať informačné popis.
17,23EUR
Kúpiť
Ilustrační obrázek sera OMNIPUR 250 ml

sera OMNIPUR 250 ml

Univerzálny prípravok na úpravu vody, ktorý je rýchlo a bezpečne a účinný na většicnu choroboplodných zárodkov objavujúcich sa v jazierku. Ošetrenie vody je účenné okrem iného na bakteriálne infekcie (napr. Columnaris, Aeromonas, Pseudomonas, Erythrodermatitis, vodnateľnosť, hnilobu plutiev a žiabier), infekcie plesňami (napr. Saprolegnia), jednobunkové kožné parazity (napr. Ichthyobodo, Ichthyophthirius, Chilodonella, Trichodina) a rovnako tak aj kožné a žiabrové červami. Tiež ho možno použiť na dezinfekciu vonkajších raniek a navyše predchádza druhotným infekciám.
12,50EUR
Kúpiť

S vodnou plochou získa vaše záhrada úplne nový vzhľad a samotná stavba pritom nie je vôbec zložitá. Stačí mať k dispozícii rovnú plochu a základný materiál pre prevádzku. Nesmie chýbať bazénový filter, čerpadlo a ďalšie technické vybavenie ako sú fondánové trysky alebo UV a UVC systémy. Potom už len zaobstarať rybičky, krmivo pre okrasné studenovodné ryby, dekorácie a okrasné jazierko je na svete.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.