Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
PROFICAT Bentonit brown 10 kg NEW4EUR
PROFICAT Bentonit blue-grey 10 kg NEW4,28EUR
Brit Fresh for Cats Excellent Ultra bentonite 10kg7,51EUR
PROFICAT Bentonit white extra fine 10 kg NEW5,88EUR
PROFICAT Bentonit white 10 kg NEW5,51EUR

PROFICAT Bentonit brown 10 kg NEW

PROFICAT Bentonit brown 10 kg NEW Zväčšiť obrázok Reálna fotografie.
AkciaZĽAVA 30%
Cena:4EUR
Pôvodná cena:5,71 EUR
Vaša zľava: 30 %
Ušetríte: 1,71 EUR
Dostupnosť: skladom

Popis produktu

PROFICAT Bentonit brown 10 kg NEW

Vysoko savé, prírodné, hnedé stelivo pre mačky. Pohlcujúce nechcené pachy v domácnosti, zanecháva váš domov čistý a bezpečný.

Hnedé stelivo PROFICAT Bentonit brown, vyrobené z prírodného bentonitu zaručuje zdravotnú nezávadnosť pre Vašu mačičku, ostatných členov domácnosti a zároveň je ohľaduplné k životnému prostrediu. Nedráždi citlivé mačacie labky.

Stelivo PROFICAT Bentonit brown vďaka svojej štruktúre vytvára mačkám prirodzené prostredie, ako v prírode. Takže aj u vás doma sa bude cítiť ako v divočine. Ale vďaka stelive Váš domov zostane svieži a čistý. Podstielku si Vašu mačacie spolubývajúci obľúbia a budú sa radi vracať na „svoje“ miestečko. Stelivo PROFICAT je vysoko nasiakavé, pach i vlhkosť teda zostanú „uzamknuté“ vnútri. PROFICAT Bentonit brown je vhodný do nekrytých toaliet.

Aj upratovanie bude pre majiteľov štvornohých kamarátov hračkou. Stelivo vytvorí iba hrudky, ktoré sa ľahko naberú na lopatku. Antibakteriálne vlastnosti podstielky udrží váš domov v bezpečí. Váš domov bude stále čistý a bez nechceného zápachu. Mačacie stelivo je nutné každý deň meniť a dopĺňať, aby sme zabránili šíreniu mikróbov. Jedine tak budú mačacie priatelia spokojní. Toaletu nechajte na rovnakom mieste a nehýbte s ňou, mačička si zvykne na svoje miesto a iné vyhľadávať už nebude.

Prednosťou produktu je aj to, že pochádza výlučne z Českej republiky. Je finančne nenáročný a nezaťaží váš rodinný rozpočet.

Obsah balenia je 10 kg.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.