Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg74,23EUR
Royal Canin Sensible 10 kg74,23EUR
Royal Canin British Shorthair 10 kg85,13EUR
Royal Canin Kitten 10 kg100,58EUR
Royal Canin Indoor 10 kg74,23EUR
Zľava až 20 % na PROFIZOO CAT

10 kg

1 2
Ilustrační obrázek Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletné krmivo pre dospelé britské krátkosrsté mačky staršie ako 12 mesiacov. Jej kosti a kĺby sú kvôli mohutné stavbe zaguľateného tela vystavené pravidelnej nadmernej námahe. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britskej mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Toto plemeno disponuje masívne čeľustí, takže je granule „Amethyst 12“ špeciálne navrhnutá, aby uľahčovala uchopenie a podporovala hryzenie aj dentálnu hygienu.
100,15 85,13EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoAkciaZĽAVA 15%
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky. Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.
114,26EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Persian 10 kg

Royal Canin Kitten Persian 10 kg

Royal Canin Persian Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre perzská mačiatka do 12 mesiacov veku. Priamo pre dlhú srsť perzských mačiek je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzívny komplex živín, ktoré pomáhajú podporovať funkciu kožnej „bariéry“ a tým udržujú kožu a srsť zdravú. Špeciálne pre mačiatka sú pridané antioxidanty pre väčšiu obranyschopnosť. Ďalej je zloženie obohatené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navyše redukuje trichobezoárov, čo znamená, že obmedzuje tvorbu chumáčov chlpov a podporuje motilitu žalúdka a čriev a zabezpečuje vylučovanie chlpu von z tráviaceho traktu. Prebiotiká udržujú vyváženú črevnú mikroflóru a LIP (vysokostravitelné bielkoviny) obmedzujú množstvo fermentovaných zvyškov v čreve. Konkrétne pre brachycefalickou čeľusť je granule navrhnutá k ľahšiemu uchopeniu spodnej časti jazyka, vďaka typickému placatému nosa perzských mačiek.
114,26EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.