Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg87,12EUR
Royal Canin Sensible 10 kg87,12EUR
Royal Canin British Shorthair 10 kg99,91EUR
Royal Canin Kitten 10 kg100,34EUR
Royal Canin Indoor 10 kg87,12EUR
Zľava až 60 procent na 400g, 2kg a 10kg granule Sanabelle

10 kg

1 2
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Kitten Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky. Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.
113,99EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Persian 10 kg

Royal Canin Kitten Persian 10 kg

Royal Canin Persian Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre perzská mačiatka do 12 mesiacov veku. Priamo pre dlhú srsť perzských mačiek je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzívny komplex živín, ktoré pomáhajú podporovať funkciu kožnej „bariéry“ a tým udržujú kožu a srsť zdravú. Špeciálne pre mačiatka sú pridané antioxidanty pre väčšiu obranyschopnosť. Ďalej je zloženie obohatené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navyše redukuje trichobezoárov, čo znamená, že obmedzuje tvorbu chumáčov chlpov a podporuje motilitu žalúdka a čriev a zabezpečuje vylučovanie chlpu von z tráviaceho traktu. Prebiotiká udržujú vyváženú črevnú mikroflóru a LIP (vysokostravitelné bielkoviny) obmedzujú množstvo fermentovaných zvyškov v čreve. Konkrétne pre brachycefalickou čeľusť je granule navrhnutá k ľahšiemu uchopeniu spodnej časti jazyka, vďaka typickému placatému nosa perzských mačiek.
113,99EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon 10 kg

Royal Canin Maine Coon Adult je kompletné krmivo pre dospelé Mainské mývalie mačky staršie 15 mesiacov. Mainské mývalie mačky totiž oproti ostatným plemenám dospievajú neskôr. Ich mohutná telesná stavba potrebuje špeciálnu dôraz na starostlivosť o srdce, preto obsahuje taurín, EPA a DHA. Ďalej dbá na zdravé kosti a kĺby, pretože Mainská mývalia mačka je najťažšie plemeno vôbec. Exkluzívna kombinácia vybraných amino kyselín, vitamínov a mastných kyselín pomáha udržiavať zdravú kožu a hustú srsť. Aby široká čeľusť mývalích mačiek zostala zdravá, bol vyvinutý unikátny tvar granule „Emerald 10“. Táto granule je nadmieru veľká, prispôsobené veľkosti plemena Maine Coon.
99,91EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.