Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Alavis Triple Blend Extra silný 700g45,74EUR
Aptus Apto-flex Equine Vet sirup 1000ml56,11EUR
Geloren HA - višňový 1350g65,09EUR
PROFIZOO Extra hrubá hoblinová podstielka 700 l21,83EUR
Alavis MSM pre kone 600g27,60EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo (241)
Potreby na pestovanie (98)
Antiparazitiká, repelenty (14)
Vitamíny a liečivá (85)
Výpredaj (9)

Kone

Láskou hlbokou ako jazero sa do vás zamiluje ľahko. Pokiaľ si ale chcete zaslúžiť najkrajší pohľad na svet, je treba sa o koníka poctivo starať. Na PROFIZOO koniari nájdu to najdôležitejšie. Od kvalitného krmiva, ktoré mu dodá všetko, čo jeho telo vyžaduje, až po potreby na pestovanie, aby mohol oslňovať svojou krásou. Pre kone sú dôležité i vitamíny, hlavne pro regeneráciu pohybového aparátu.

1 2 3 4 35 36 37
Ilustrační obrázek MANE

MANE "N TAIL Conditioner 946 ml

Táto exkluzívna, silná a bohatá receptúra s jedinečným účinkom, ktorú používajú ľudia aj kone, pomáha udržiavať a dosiahnuť dlhšieho, zdravšieho, plnšieho chvosta alebo vlasov. Možno použiť zanechaním vo vlasoch alebo opláchnutím po použití šampónu na základe typu vlasov a požadovaného vzhľadu. Výsledky sú vidieť po jednej aplikácii.
18,60EUR
Kúpiť

Láskou hlubokou jak tůň se do vás zamiluje snadno. Pokud si ale chcete zasloužit nejkrásnější pohled na svět, je třeba se o koníka poctivě starat. Na PROFIZOO koňáci najdou to nejdůležitější. Od kvalitního krmiva, které mu dodá vše, co jeho tělo vyžaduje, až po potřeby na pěstění, aby mohl oslňovat svou krásou. Pro koně jsou důležité i vitamíny, zejména pro regeneraci pohybového aparátu.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.