Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
LIMARA Drevitá vlna 15 l2,35EUR
PROFIZOO Hrubá hoblinová podstielka 550 l20,34EUR
PROFIZOO Extra hrubá hoblinová podstielka 700 l21,89EUR
Hobliny hrubá podstielka Extra Large 675l21,77EUR
LIMARA Hrubá hoblinová podstielka 10 l1,93EUR

LIMARA Drevitá vlna 15 l

LIMARA Drevitá vlna 15 l Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
 • Doprovodný obrázek
 • Doprovodný obrázek
Cena:2,35EUR

Produkt je dočasne nedostupný.

Popis produktu

LIMARA Drevitá vlna 15 l

Výborné pre stavbu hniezd a pelechov.

Drevitá vlna je podstielka pre hlodavce, psy a domáce a exotické zvieratá. Vhodné je predovšetkým pre stavbu hniezd a pelechov.

**Vlastnosti:

**Hygienická, bez plesní, izoluje od chladu, antibakteriálne, pohlcuje vlhkosť a pachy, bezprašná, s vysokou absorpciou.

**Balenie:

**drevitá vlna 15l

Drevitá vlna je ekologický prírodný produkt. V prírode je ľahko odbúrateľný. Nezaťažuje tak životné prostredie. Použitú vlnu je možné likvidovať kompostovaním, ako mulčovací materiál, spálením alebo umiestnením do kontajnera.

Drevitá vlna je určená ako stelivo pre hlodavce, psy, domáce, hospodárske a exotické zvieratá. Výborné podstielka pre stavbu pelechov a hniezd. Je bezprašná a má vysokú absorpciu pachov a tekutín. Je ale tiež vhodná na darčekové balenie (víno, syr, olivový olej, ovocie a ďalších potravín, keramika, sklo, na dekoratívne účely, ako plnivo hračiek, na preparovanie zvierat, na výrobu podpaľovačov a na záhradné účely), na čistenie vemien, na dekorácie, a ako ochrana krehkého tovaru.

Je vhodná ako pre veľkokochových, tak aj pre malochovateľov. Je antistatická, preto je vhodná ako výplň lakovacích boxov. Je obzvlášť vhodná na podloženie jahôd, uhoriek alebo tekvíc ako ochrana proti plesniam a slimákom.

Vlastnosti drevitej vlny:

 • 100% přírodní produkt,
 • hygienická,
  * prodyšná,
  * bez plísní,
  * antibakteriální,
  * pohlcuje vlhkost a pachy,
  * bezprašná,
  * s vysokou absorpcí,
  * udržuje organismus v teple,
  Vydrží déle než sláma nebo seno.

Návod na použitie: Stelivo pokladáme na dno klietky vo vrstve minimálne 5 cm. Znečistené miesta každý deň odoberieme. Raz týždenne je nutné vymeniť celú podstielku.

Naše balenie je navyše opatrené špeciálnym klipom pre ľahké dávkovanie a opätovné uzatváranie pre ochranu obsahu. Drevitá vlna by sa nemala skladovať na priamom slnku, a mala by sa udržiavať v suchu.

Zákazníci kúpili spolu s

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.