Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
sera kalibračný roztok pH 7.05,87EUR
sera kalibračný roztok pH 4.05,71EUR
sera bio Nitrivec 100 ml9,32EUR
Sera Micron Nature 50 ml4,62EUR
sera super aktívne uhlie 250 g7,68EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo pre morské ryby a bezstavovce (7)
Prípravky na úpravu vody a meracie prístroje (76)

Prípravky pre morské akvárium

Za morom netreba jazdiť len raz do roka. Môžete ho mať doma, priamo v obývačke, a to hneď 365 dní v roku. Bude to chcieť vašu starostlivosť a čas, aby ste sa mohli kochať krásnym morským akváriom s koralovým útesom. Vďaka PROFIZOO v tom ale nemusíte plávať. V tejto kategórii nájdete všetko, čo bude potrebné. Od správneho osvetlenia cez filtráciu a špeciálne prípravky pre udržanie krištáľovo čistej morskej vody až po špeciálne krmivá a pochúťky pre morské rybky.

1 2 3 6 7 8
Ilustrační obrázek sera siporax 1 000 ml

sera siporax 1 000 ml

Najmodernejšie a najúčinnejšie filtračné médium na svetových trhoch. Pri biologickom čistení vody je približne 30 x účinnejší ako keramické filtračné prvky. Sera Siporax sa veľmi ľahko udržuje a svoju biologickú čistiacu schopnosť nestráca po mnoho rokov. Dá sa povedať, „čím starší, tým lepší. “ Je určený do všetkých typov v nádobách či filtrov. Biologické filtračné schopnosti sera siporax sa dajú odvodiť porovnaním dvoch čísel, a to plochy povrchu s účinnou filtračnou plochou. Plocha povrchu 1 litra sera siporax je 0,3 m2. Účinná filtračná plocha 1 litra sera siporax je 270 m2, to znamená 900 x väčšiu
16,95EUR
Kúpiť

Za mořem netřeba jezdit jen jednou do roka. Můžete ho mít doma, přímo v obýváku, a to rovnou 365 dnů v roce. Bude to chtít vaši péči a čas, abyste se mohli kochat krásným mořským akváriem s korálovým útesem. Díky PROFIZOO v tom ale nemusíte plavat. V této kategorii najdete vše, co bude potřeba. Od správného osvětlení přes filtraci a speciální přípravky pro udržení křišťálově čisté mořské vody až po speciální krmiva a pochoutky pro mořské rybky.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.