Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg49,75EUR
Royal Canin Sensible 10 kg54,73EUR
Royal Canin British Shorthair 10kg62,20EUR
Royal Canin Kitten 10kg57,63EUR
Royal Canin Indoor 10kg50,58EUR

Royal Canin Cat

1 2
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten British Shorthair 10 kg

Royal Canin Kitten British Shorthair 10 kg

Royal Canin British Shorthair Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre britské krátkosrsté mačiatka do 12 mesiacov. Aby mačiatko britskej krátkosrstej mačky vyrástlo do silnej krásavice, potrebuje v strave špeciálne upravený obsah bielkovín a vyvážený pomer minerálov a vitamínov. Krmivo British Shorthair Kitten obsahuje LIP, čo sú bielkoviny sa stráviteľnosťou viac ako 90%. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britskej mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Tvar granule „Moonstone 7“ podporí vývoj zdravo zaoblené a silné čeľuste.
80,04EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Siamese 10 kg

Royal Canin Siamese 10 kg

Royal Canin Siamese je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé siamské mačky staršie ako 12 mesiacov. V každej granuli je ukrytý ideálny pomer ingrediencií pre zachovanie svalnaté a štíhlej siluety siamské mačky. Aminokyseliny, vitamíny a omega mastné kyseliny sa postarajú o zdravú kožu a lesklú srsť. Zvýšený obsah dobre stráviteľných kvalitných bielkovín spolu s prídavkom L-karnitínu a primeraným obsahom tuku zase udrží štíhlu a pritom svalnatú líniu. Keďže siamské mačky majú citlivé trávenie, sú v krmive pridaná prebiotiká pre udržanie optimálnej črevnej mikroflóry a zároveň pomáha zachovať zdravé močové ústrojenstvo. Navyše všetky granule majú špeciálnu veľkosť a tvar s malým otvorom pre pomalé žuvanie. Nemusíte sa tak báť rýchleho vdýchnutí a hltanie, ktoré je pre siamské plemená typické.
68,42EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin British Shorthair 10kg

Royal Canin British Shorthair 10kg

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletné krmivo pre dospelé britské krátkosrsté mačky staršie ako 12 mesiacov. Jej kosti a kĺby sú kvôli mohutné stavbe zaguľateného tela vystavené pravidelnej nadmernej námahe. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britskej mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Toto plemeno disponuje masívne čeľustí, takže je granule „Amethyst 12“ špeciálne navrhnutá, aby uľahčovala uchopenie a podporovala hryzenie aj dentálnu hygienu.
62,20EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Ragdoll 10 kg

Royal Canin Ragdoll 10 kg

Royal Canin Ragdoll je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé Ragdoll mačky staršie ako 12 mesiacov. Výživa mačky Ragdoll je zameraná na jej výnimočne hustú srsť. Tá bude vďaka vyváženému krmivu Royal Canin Ragdoll zamatovo hebká a lesklá kvôli kombináciu Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín. U takto veľké mačky musíme myslieť aj na zdravie jej kostí a srdca, ktoré zaistia taurín a EPA & DHA. Tvar granúl „Topaz 10“ vyzerá ako malá pyramídky a je ideálny pre jej široké čeľuste.
65,93EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg (Expirácie 10/04/20)

Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg (Expirácie 10/04/20)

(Expirácia 10/04/20) Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky. Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.
80,04 60,03EUR
Kúpiť
Doprava zadarmoZĽAVA 25%
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg

Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky. Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.
80,04EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.