Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Royal Canin Sterilised 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO49,36EUR
Royal Canin British Shorthair 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO65,83EUR
Royal Canin Kitten 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO52,65EUR
Royal Canin Sensible 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO47,30EUR
Royal Canin Fit 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO45,24EUR

Royal Canin Cat

1 2
Ilustrační obrázek Royal Canin Siamese 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Siamese 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Siamese je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé siamské mačky staršie ako 12 mesiacov. V každej granuli je ukrytý ideálny pomer ingrediencií pre zachovanie svalnaté a štíhlej siluety siamské mačky. Aminokyseliny, vitamíny a omega mastné kyseliny sa postarajú o zdravú kožu a lesklú srsť. Zvýšený obsah dobre stráviteľných kvalitných bielkovín spolu s prídavkom L-karnitínu a primeraným obsahom tuku zase udrží štíhlu a pritom svalnatú líniu. Keďže siamské mačky majú citlivé trávenie, sú v krmive pridaná prebiotiká pre udržanie optimálnej črevnej mikroflóry a zároveň pomáha zachovať zdravé močové ústrojenstvo. Navyše všetky granule majú špeciálnu veľkosť a tvar s malým otvorom pre pomalé žuvanie. Nemusíte sa tak báť rýchleho vdýchnutí a hltanie, ktoré je pre siamské plemená typické.
61,71EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Kitten Maine Coon 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Maine Coon Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre Mainské mývalie mačiatka do 15 mesiacov veku a gravidné alebo dojčiace matky. Pretože rast mainských mývalích mačiatok trvá dlhšie, treba mu ranou výživu dopriať v dostatočnej miere, pozor ale na prekrmovaniu. Toto krmivo prispieva k správnemu vývoju kostí a kĺbov mačiatka vďaka prispôsobenému obsahu energie, vápnika, fosforu a vitamínu D. Vysoko stráviteľné proteíny LIP a komplex antioxidantov sú nevyhnutné pre harmonický a zdravý vývoj mačiatka. Extra veľká granule „Malachite 9“ pomôže, aby sa mláďatám dobre hrýzlo, a udrží zdravú zubnú hygienu.
67,89EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Sphynx 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Sphynx 10kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Sphynx je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé Sphynx mačky staršie ako 12 mesiacov. Pretože Sphynx nemajú srsť, sú veľmi citlivé na chlad. Je potrebné predísť aj častým ochorením srdca, preto granule obsahujú omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA. Ďalej majú vysokú koncentráciu živín a zvýšený podielu tuku. Dostatok tuku táto mačka potrebuje na pokrytie energetických potrieb aj na udržanie termoregulácie, čo zvyčajne poskytuje srsť. Mačkám Sphynx sa bude najlepšie hrýzť špeciálne vyvinutá granule v tvare „Quartz 14“.
61,30EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Royal Canin Kitten Persian 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Kitten Persian 10 kg + „Podstielka“ + DOPRAVA ZADARMO

Royal Canin Persian Kitten je kompletné superprémiové krmivo pre perzská mačiatka do 12 mesiacov veku. Priamo pre dlhú srsť perzských mačiek je vyvinuté toto krmivo. Obsahuje exkluzívny komplex živín, ktoré pomáhajú podporovať funkciu kožnej „bariéry“ a tým udržujú kožu a srsť zdravú. Špeciálne pre mačiatka sú pridané antioxidanty pre väčšiu obranyschopnosť. Ďalej je zloženie obohatené o Omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA) a Omega 6 mastné kyseliny. Navyše redukuje trichobezoárov, čo znamená, že obmedzuje tvorbu chumáčov chlpov a podporuje motilitu žalúdka a čriev a zabezpečuje vylučovanie chlpu von z tráviaceho traktu. Prebiotiká udržujú vyváženú črevnú mikroflóru a LIP (vysokostravitelné bielkoviny) obmedzujú množstvo fermentovaných zvyškov v čreve. Konkrétne pre brachycefalickou čeľusť je granule navrhnutá k ľahšiemu uchopeniu spodnej časti jazyka, vďaka typickému placatému nosa perzských mačiek.
65,83EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Aktuální akční nabídka Volajte zadarmo 0800 888 999, Linka je zriadená pre objednávky v čase po-pá od 9.00 - 16.00
Prihlásenie
Prihlásiť sa pomocou Facebooku.

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.