Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Alavis 5 pre psy a mačky 90 tbl23,28EUR
Alavis Kĺbová výživa pre psov 90tbl23,28EUR
Alavis Celadrin 60 tab17,23EUR
Alavis MSM pre kone 600g27,60EUR
Alavis MSM + Glukózamín sulfát 60 tab19,83EUR

ALAVIS MAXIMA CelaFix 30 kapsúl

ALAVIS MAXIMA CelaFix 30 kapsúl Zväčšiť obrázok Obrázky sú iba ilustratívne.
Cena:17,67EUR
Dostupnosť: do 24 hodin

Popis produktu

ALAVIS MAXIMA CelaFix 30 kapsúl

Výživový doplnok pre rýchlu úľavu pohybového aparátu s 24-hodinovým účinkom.

ALAVIS™ MAXIMA CelaFix je vysoko koncentrovaný tekutý extrakt kurkumy a kadidlovníka (boswélie) rozpustený v oleji zo semien čierneho sezamu.

 • Snadno stravitelný
  * Vhodný pro vegany
  * Bez cukru a barviv
  * Bez lepku a laktózy
  Doporučujeme podávat
 • pro rychlé zmírnění projevů diskomfortu pohybového aparátu,
  * pro rychlý akcelerující nástup účinku při společném podávání s chondroprotektivy (jako je chondroitinsulfát, glukosaminsulfát a kolageny).
  == Popis

Šetrná extrakcia a separácia aktívnych látok umožňuje získať vysokú koncentráciu kurkuminoidov a boswellových kyselín. Micelárna forma zabezpečuje lepší prenos a distribúciu látok. Aby bol využitý synergický účinok kurkumy a boswélie, odstránená ich nízka absorbcia a horšia biologická dostupnosť, premenili sme obrovskú dávku sušených extraktov za pomoci oleja zo semien čierneho sezamu, na koncentrovaný roztok. Ten sme vďaka inovatívnym výrobným postupom uzavreli do jednej kapsule. Táto jedinečná technológia umožňuje ľahší vstup a prenos aktívnych látok v organizme. Telo ich potom dokáže lepšie využiť.

Kurkumu poznáme hlavne ako korenie zo sušeného mletého podzemku kurkumovníka dlhého (Curcuma longa). V indickej ajurvéde a tradičnej čínskej medicíne je používaná po stáročia. Obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok, v najvyššej miere kurkumín.

Kurkumín potláča tvorbu radu molekúl, ktoré prináša nepriaznivé civilizačné vplyvy. Je silný antioxidant, ktorý dokáže zneutralizovať voľné radikály a zabrániť tak nežiaducemu oxidačnému stresu. Početné klinické štúdie potvrdzujú pozitívne pôsobenie kurkumínu na mnoho procesov v ľudskom tele. Kurkuma je silný antioxidant, podporuje optimálny stav kĺbov, kostí a zdravia pokožky, napomáha aj dobrej činnosti pečene a dýchacieho systému.

Kadidlovník (Boswellia serrata) je jedným z najcennejších liečivých stromov tradičnej indickej medicíny. Indický kadidlovník síce nevyniká svojim vzhľadom, ale pod kôrou ukrýva vzácnu živicu, ktorá má blahodárne účinky na zdravie. Ľudové označenie kadidlovník vzniklo na základe výroby kadidla, hojne používaného ako vykurovacia látka. Boswellia má tiež široké uplatnenie v ľudovom bylinkárstve. Podľa starovekých textov tvorí kadidlovník jeden z pilierov tradičnej indickej medicíny ajurvéda. Hlavnými účinnými látkami obsiahnutými v živici stromu kadidlovníka sú kyseliny boswellové, z ktorých je najvýznamnejšia kyselina acetyl-11-keto-β-boswellová (AKBA). Kadidlovník (Boswellia serrata) prispieva k optimálnemu zdraviu kĺbov, kostí a väzov ľudí.

Ďalšie informácie

Zloženie (1 kapsula 0,595 g): Komplex A-Maxima™ (plnidlo: olej zo semien čierneho sezamu; extrakt podzemku kurkumy dlhé Curcuma longa, štandardizované na min. 26,6 % kurkuminoidov; extrakt živice kadidlovníka pílovitého Boswell štandardizované na minimálne 1% boswellových kyselín) 500 mg, hydroxypropylmetylcelulóza (vegetariánska kapsula).

Aktívne látky (1 kapsula): Komplex A-MaximaTM (kurkuminoidy 26,6%, kyselina boswellová 1%)

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne, pri náhlom diskomforte max. 2 kapsule. Kapsula sa prehĺta celá a zapije sa dostatočným množstvom vody.

Náš tip: Odporúčame užívať spoločne s doplnkom stravy ALAVIS™ MAXIMA TRIPLE blend EXTRA SILNÝ.

Upozornenie: Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti a dospievajúce, tehotné a dojčiace ženy, osoby s kardiovaskulárnymi ťažkosťami a zvýšenou citlivosťou na kofeín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Po otvorení uchovávajte dobre uzavreté podľa skladovacích podmienok.

Balenie: 30 kapsúl.

Hmotnosť: 17,85 g (30 kapsúl po 0,595 g).

Výrobca: Patron ca, sro, Thámova 402/4, Praha, Česká republika, člen skupiny LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, 100 King Street W, Toronto, Ontário M5X 1B5, Kanada.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.