Royal Canin Maxi Adult 15 + 4 kg

Zľava
11%
Zľava
Doprava DPD zadarmo
Ilustračné foto.
ROYAL CANIN Maxi Adult granule pre dospelých psov veľkých plemien.
0%
Kód: 261272
Cena s DPH po zľave:
71,98
Pôvodná cena:
80,88 €
Množstvo:
Dostupnosť: skladem
Odporúčame
Bosch Maxi Adult 15 kg

Bosch Maxi Adult 15 kg

35,97 € s DPH

Veľké psy sa môžu pochváliť osobnosťou rovnako veľkolepú ako ich postava. Verný, robustný a energický, pripravte sa na nekonečné hranie a vonkajšie eskapády so svojim veľkým spoločníkom. To však znamená, že potrebujú stravu prispôsobenú konkrétnej veľkosti, ktorá pomôže podporiť ich jedinečné nutričné požiadavky. ROYAL CANIN® Maxi Adult je nutrične kompletná a vyvážená receptúra špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala špecifické potreby vášho veľkého psa a podporovala ho po celú dobu jeho dospelosti. Toto krmivo je určené pre veľké psy, ktoré vážia medzi 26 a 44 kg a sú staršie ako 15 mesiacov. Väčšie psy s predĺženou dobou priechodu tráviacim traktom sú v porovnaní s menšími plemenami náchylnejšie k zažívacím problémom. Tieto granule obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a vyvážený prísun vlákniny, ktorá pomáha podporovať dobré zdravie tráviaceho traktu. Či už pracujú alebo sa hrajú, väčšie psy prenášajú väčšinu plemenami náchylnejšie k zažívacím problémom. Tieto granule obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny a vyvážený prísun vlákniny, ktorá pomáha podporovať dobré zdravie tráviaceho traktu. Či už pracujú alebo sa hrajú, väčšie psy prenášajú väčšinu svojej telesnej hmotnosti na kĺby. Táto receptúra je špeciálne vytvorená s kombináciou minerálov a živín, ktoré pomáhajú podporovať zdravé kosti a kĺby. Toto krmivo, ktoré je prispôsobené jedinečným potrebám vášho veľkého psa, je vyrobené zo zmesi vitamínov a vysoko kvalitných živín pre maximálne vstrebávanie a podporu celkového zdravia. Vzhľadom na odlišnú štruktúru čeľustí väčších plemien sú naše granule vďaka svojej jedinečnej veľkosti a tvaru prispôsobené čeľusti vášho psa a pomáhajú mu správne žuť potravu. ROYAL CANIN® Maxi Adult je k dispozícii aj v dvoch mokrých zloženiach: Bochník a Kúsky v omáčke. Miešanie mokrého a suchého krmiva prináša do stravy vášho psa rozmanitosť, vďaka čomu je jeho kŕmenie zaujímavejšie a pútavejšie. Suché granule vytvárajú efekt mechanického čistenia, ktorý pomáha udržovať zdravie zubov, zatiaľ čo obsah vlhkosti vo vlhkom krmive pomáha udržovať vášho psa hydratovaného a udržovať zdravie jeho močových ciest. Všetky produkty ROYAL CANIN® prechádzajú rozsiahlym procesom kontroly kvality, aby bola zaručená vysoká kvalita potravín. Náš tím vedcov vytvára receptúry šité na mieru špecifickým výživovým potrebám vášho veľkého psa, s použitím vysoko kvalitných živín as ohľadom na udržateľnosť.

ZLOŽENIE: dehydratované hydinové proteíny, pšeničná múčka, kukurica, živočíšne tuky, pšenica, hydrolyzované živočíšne proteíny, kukuričná múčka, kukuričný glutén, dehydratovaný minerál látky, sójový olej, kvasničné výrobky, rybí tuk, olej z rias Schizochytrium sp., glukosamín z fermentácie, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu).

DOPLNKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutričné doplnkové látky: Vitamín A: 15800 oi, Vitamín D3: 1000 oi, Železo (3b103): 32 mg, Jód (3b201, 3b20 3,2 mg, Meď (3b405, 3b406): 10 mg, Mangán (3b502, 3b504): 42 mg, Zinok (3b603, 3b605, 3b606): 129 mg, Selén (3b801, 3b81, - Technologické doplnkové látky: Klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g - Konzervanty - Antioxidanty.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: Proteín: 26,0 % - Hrubá vláknina: 1,6 % - Obsah tuku: 17,0 % - Hrubý popol: 7,6 %.

Parametre produktu Royal Canin Maxi Adult 15 + 4 kg
Psi - hmotnost balení
Hmotnosť balenia 15 kg a viac
Základní vlastnosti
Výrobca Royal Canin
Psi - granule
Vek psa Adult
Aktivita psa Bežná
Veľkosť psa Veľké plemená