Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Napájačka terárijný malá 10cm6,69EUR
Lucky Reptile nádobky na kŕmenie a napájanie Granite mini cca. 8x6x2 cm5,46EUR
Napájačka teráriu veľká 21cm12,85EUR
Miska na kŕmenie reptať PLANET 11 cm6,69EUR
Napájačka terárijný stredná7,68EUR
Nalezené podkategorie:
Plastové (8)
Keramické (4)

Misky a kŕmidlá do terária

Vyberajte ako šikovná horárka. Kŕmidlo do terária tak možno bude vypadať ako by ste ho sami vytesali z kameňa, ale jeho obstaranie bude ďaleko jednoduchšie. Na PROFIZOO nájdete misky a kŕmidlá v niekoľkých veľkostiach, aby vyhovovali zvieratku, ktoré terárium obýva. Nechýbajú ani hlboké kŕmidlá na múčne červy alebo závesné. Vymoženosť zašla tak ďaleko, že si do terária môžete zaobstarať automatické kŕmidlo, ktoré bude krmivo podávať samo až 4x denne.

1 2 3
Ilustrační obrázek Lucky Reptile nádobky na kŕmenie a napájanie Granite mini cca. 8x6x2 cm

Lucky Reptile nádobky na kŕmenie a napájanie Granite mini cca. 8x6x2 cm

Tieto nové výrobky firmy Lucky Reptile sú vyrobené zo špeciálneho materiálu. Nielen že vyzerajú ako kamenné, ale pri dotyku sú tiež cítiť rovnako ako kamene. Vonkajšia stena nádob je drsná a prirodzene vyzerajúce, vnútro je naopak hladký pre jednoduché čistenie a hygienu. Je možné vyberať z troch farieb: Pieskovec, Granite a Láva.
5,46EUR
Kúpiť

Vybírejte jako chytrá Horákyně. Krmítko do terária tak možná bude vypadat jako byste ho sami vytesali z kamene, ale jeho pořízení bude daleko jednodušší. Na PROFIZOO najdete misky a krmítka v několika velikostech, aby vyhovovaly zvířátku, které terárium obývá. Nechybí ani hluboká krmítka na moučné červy nebo závěsná. Vymoženost došla tak daleko, že si do terária můžete pořídit automatické krmítko, které bude krmivo podávat samo až 4x denně.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.