Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,50EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg33,15EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg53,90EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml26,72EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW1,22EUR
Nalezené podkategorie:
Krmivo (3665)
Antiparazitiká, spreje (22)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (562)
Vankúše a pelechy pre psov (1588)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (2359)
Hračky (877)
Misky, fontány (646)
Dvierka (58)
Batohy a tašky pre psov (16)
Potreby (424)
Potreby na pestovanie (356)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (165)
Strojčeky strihacie (3)
Vitamíny, liečivá (255)
Sezónny tovar (97)
Výpredaj (244)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 804 805 806 914 915 916
Ilustrační obrázek Alcatel MOVETRACK Bag verzia čierna / modrá

Alcatel MOVETRACK Bag verzia čierna / modrá

Prenosný GPS Bag tracker vo verzii pre prichytenie na batoh alebo tašku. Aplikácia Virtual Fence posiela majiteľovi upozornenia pri opustení bezpečné, vopred naprogramované zóny. Tracker je vybavený Real-Time sledovaním s pohotovostnou dobou až 4 dní. IP67 Obsah balenia: silikónové puzdro pre umiestnenie na obojok zvieraťa (PET), alebo univerzálny silikónové puzdro (BAG), skrutkovač pre inštaláciu Nano SIM karty, micro USB kábel, stručná príručka
78,20EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo
Ilustrační obrázek Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0

Automatické krmítko PetSafe, Smart Feed 2.0

Vhodné pre psov a mačky Vďaka tomuto kŕmidlu pre psov a mačky si môžete naplánovať, monitorovať a upravovať rozvrh ich kŕmenie na diaľku pomocou ľahko použiteľné aplikácie pre smartphony. Stiahnite si bezplatnú aplikáciu do svojho telefónu alebo mobilného zariadenia, pripojte zberný k domácej sieti Wi-Fi a vychutnajte si pohodlné plánovanie jedla odkiaľkoľvek. V kŕmidlu je zásobník na 5,6 litra suchého alebo polo vlhkého krmiva. Unikátny dizajn dokáže podávať rôzne tvary a veľkostí suchých granúl a zároveň zabraňuje ich uviaznutiu.
208,73EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.