Najpredávanejší tovar v tejto kategórii:
Kosť kalciová 1ks9,58EUR
Royal Canin Mini Adult 8 kg + „RC Clona“33,42EUR
PROFIDOG konzerva jahňa paté 400g NEW0,98EUR
Aptus Apto-flex Vet sirup 500ml25,05EUR
Royal Canin Maxi Adult 15kg + „RC Clona“54,33EUR
PROFIDOG Premium Plus + darček barel nielen na krmivo
Nalezené podkategorie:
Krmivo (4676)
Antiparazitiká, spreje (44)
Oblečky, nohavičky, plávacie vesty (907)
Vankúše a pelechy pre psov (1798)
Vodítka, obojky, postroje, náhubky (3819)
Hračky (1381)
Misky, fontány (832)
Dvierka (72)
Batohy a tašky pre psov (34)
Potreby (601)
Potreby na pestovanie (507)
Prepravky, klietky a cestovanie so psom (263)
Vitamíny, liečivá (497)
Sezónny tovar (106)
Výpredaj (199)

Chovateľské potreby pre psov

V tejto kategórií nájdete kvalitné chovateľské potreby pre psov. Zháňate pre svojho psieho miláčika pohodlný pelech na pokojný spánok či hračku, ktorá ho zabaví? U nás môžete vyberať z veľkého množstva produktov, ktoré zaistia maximálnu spokojnosť vášho psíka. Potešte bruško svojho psíka prémiovým krmivom, toto krmivo zaistí potrebnú výživu a silné zúbky. Na krmivo ponúkame praktické misky rôznych veľkostí, materiálov a dizajnu. Pred zimou vášho maznáčika zahreje štýlový svetrík a pred dažďom ho ochráni praktická pláštenka. Nájdete tu aj ďalšie potreby pre psov, ako prepravky pre pohodlnú prepravu či vodítka na prechádzky. Samozrejmosťou sú tiež psie potreby zaisťujúci hygienickú starostlivosť, napríklad hrebene, strihacie strojčeky alebo spreje proti kliešťom a blchám. Tu si skrátka vyberie každý, malá čivava aj veľký labrador.

1 2 3 1088 1089 1090 1284 1285 1286
Ilustrační obrázek Chladiaca vesta pre psov Ruffwear Jet Stream™-Salamander Orange-XS

Chladiaca vesta pre psov Ruffwear Jet Stream™-Salamander Orange-XS

Chladiaca vesta pre psovChladiaca vesta pre psov Ruffwear Jet Stream efektívne chladí psy počas ľahkých a rýchlych, no vysoko intenzívnych dobrodružstiev pomocou tienenia a odparovania. V teplých klimatických podmienkach psy obvykle zostávajú v pohode tým, že v najvyšších horúčavách počas dňa vyhľadajú tieň. Ľahká a elegantná vesta pre psov Ruffwear Jet Stream používa na chrbtovej časti tieň poskytujúci spandex, zatiaľ čo trojvrstvový chladiaci panel na hrudi slúži na odparovanie a odvádza telesné teplo psa. Pre aktiváciu účinkov chladiacej vesty Jet Stream, ponorte ju do vody, vyžmýkajte a oblečte na svojho psa. Pre správny výber veľkosti viď záložka Veľkostná tabuľka:
53,94EUR
Kúpiť
Doprava zadarmo

V tejto kategórii nájdete potreby pre vaše psie miláčikov. Nájdete tu všetko pre spokojné bruško, pokojný spánok, hravé dni a pre bezpečnosť vášho najlepšieho priateľa. Ponúkame granule a pelechy pre psov, spreje proti kliešťom a blchám, vodítka, obojky, postroje, oblečky, ale aj psie misky, hračky, hrebene a prepravky. U nás si vyberie malá čivava aj veľký labrador.

Prihlásenie

Neviete heslo? Nechajte si ho zaslať.